Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci.

Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci.Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić!Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.Zdobyte nagrody:Nagroda Główna w kategorii Książki dla dzieci w wieku 0-7 LAT w XX edycji Konkursu "Świat Przyjazny Dziecku"Zdobyte nominacje:Nominacja w...
WSNKSE0UC038194
Pozostało tylko 12 sztuk w magazynie!
43,55 zł
Brutto

Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci.
Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić!
Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

Zdobyte nagrody:
Nagroda Główna w kategorii Książki dla dzieci w wieku 0-7 LAT w XX edycji Konkursu "Świat Przyjazny Dziecku"

Zdobyte nominacje:
Nominacja w plebiscycie Książka Roku 2021 w kategorii Bestseller

WSNKSE0UC038194

Arkusz danych

Wiek
od 0 lat
Rodzaj
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 0 lat
Marka
Pucio
Pozostałe parametry
Wymiary: 205 x 250 mm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788310138194

16 innych produktów w tej samej kategorii: