Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Pociągi, kolejki i lokomotywy

Pociągi i kolejki elektryczne dla dzieci

W kategorii poświęconej pociągom znajdziesz szereg zabawek dla dzieci w różnym wieku. 

Dla najmłodszych proponujemy kolorowe i wytrzymałe drewniane pociągi. Takie drewniane pociągi z wagonikami doskonale sprawdzą się jako zabawka dla najmłodszych, gdzie będzie ćwiczyć motorykę małych paluszków oraz wzmacniać odruch chwytania. Mogą też wspomagać naukę kolorów, kształtów oraz nazw przedmiotów w zależności od zestawu. 

Nieco starszym dzieciom oferujemy zabawki z serii Tomek i Przyjaciele od firmy Fisher Price. Wszystkie dzieci znające tę popularną bajkę z pewnością nie przejdą obojętnie od kolorowych i atrakcyjnych pociągów z serii pojazdów drewnianych lub plastikowych. Kolejki, pociągi i tory zapewnią małemu miłośnikowi motoryzacji wiele godzin wspaniałej zabawy. Drewniane pociągi, lokomotywy i wagony to nie tylko wyśmienity pomysł na prezent dla chłopców ale również doskonała zabawka dla dziewczynek. Wykonane z bezpiecznych materiałów, doskonale rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię.

Starszym dzieciom z pewnością przypadną do gustu kolejki elektryczne firmy Piko, która oferuje szeroki wybór modeli - od historycznych parowozów przez wagony transportowe aż po najnowocześniejsze pociągi. Taka kolejka zdalnie sterowana zadowoli każdego miłośnika pociągów. Ich zaletą jest precyzyjne malowanie i nadruki odpowiadające oryginalnym pociągom a także imitujące dźwięki jak prawdziwa lokomotywa. 

Filtry aktywne