Strona główna

Strona główna

Lego Sonic

Klocki Lego Sonic

Seria klocków Lego Sonic to kolekcja zestawów inspirowanych popularną grą wideo i filmem o przygodach niebieskiego jeża. W skład tej serii wchodzą m.in. następujące zestawy:

- Lego Sonic the Hedgehog 76990 Wyzwanie Speed Sphere Sonica - zawiera 292 elementy, w tym figurki Sonica, Badnika Motobuga i Flicky'ego, a także tor z wyrzutnią i pędzącą kulą .
- Lego Sonic the Hedgehog 76992 Wyspa ratowania zwierząt Amy - zawiera 388 elementów, w tym figurki Amy Rose, Sonica, Chao i Biga the Cata, a także wyspę z drzewami, mostem i huśtawką.
- Lego Sonic the Hedgehog 76993 Sonic kontra dr. Eggman i robot Death Egg - zawiera 615 elementów, w tym figurki Sonica, dr. Eggmana, Metal Sonica i Tailsa, a także robot Death Egg z ruchomymi ramionami i nogami oraz pojazd Eggmobile .
- Lego Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone - zawiera 1125 elementów, z których można zbudować scenę z pierwszego poziomu gry Sonic the Hedgehog, w tym figurki Sonica, dr. Eggmana, Motobuga i Flicky'ego, a także elementy krajobrazu takie jak palmy, grzyby i pierścienie.

Z klocków Lego Sonic można ułożyć różne sceny i postaci z gry i filmu o Soniku, a także wymyślać własne przygody i wyzwania. Można też połączyć je ze sobą lub z innymi klockami Lego. Każdy zestaw zawiera instrukcje, które krok po kroku pokazują, jak złożyć dany model.

Filtry aktywne