Czytamy razem - Zestaw do nauki czytania

Czytamy razem. Zestaw do nauki czytania.dla dzieci 2+, 3+, 4+, 5+Czytanie to wspaniała przygoda! Edukacyjny zestaw inspiruje do wspólnej lektury i spędzania czasu. Został przygotowany w sposób, który pozwala na mnóstwo zabawy dostosowanej do wieku dzieci oraz, gdy dziecko będzie na to gotowe, stopniowe opanowywanie nauki czytania. Do zestawu dołączyliśmy 2 poradniki z pomysłami na edukacyjne zabawy.Elementy są wykonane z trwałej tekturyOdpowiednie dla dzieci w wieku 2+, 3+, 4+, 5+Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka. Zabawa rozwija wyobraźnię i pozwala na stopniową naukę czytaniaPrzepis na dobrą zabawęSpędzajcie razem czas na lekturze. Dostosujcie poziom trudności zabawy do umiejętności i zainteresowań dziecka: czytajcie najmłodszym, bawcie się w powtarzanie dźwięków i...
CzuCzu
JICZUE0UC001416
Pozostało tylko 15 sztuk w magazynie!
72,23 zł
Brutto

Czytamy razem. Zestaw do nauki czytania.
dla dzieci 2+, 3+, 4+, 5+

Czytanie to wspaniała przygoda! Edukacyjny zestaw inspiruje do wspólnej lektury i spędzania czasu. Został przygotowany w sposób, który pozwala na mnóstwo zabawy dostosowanej do wieku dzieci oraz, gdy dziecko będzie na to gotowe, stopniowe opanowywanie nauki czytania. Do zestawu dołączyliśmy 2 poradniki z pomysłami na edukacyjne zabawy.

Elementy są wykonane z trwałej tektury
Odpowiednie dla dzieci w wieku 2+, 3+, 4+, 5+
Ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka. Zabawa rozwija wyobraźnię i pozwala na stopniową naukę czytania

Przepis na dobrą zabawę
Spędzajcie razem czas na lekturze. Dostosujcie poziom trudności zabawy do umiejętności i zainteresowań dziecka: czytajcie najmłodszym, bawcie się w powtarzanie dźwięków i wyszukiwanie szczegółów na ilustracjach, opowiadajcie o tym, co przytrafia się bohaterom. Gdy dziecko będzie na to gotowe, stopniowo pokażcie mu, że samodzielne czytanie jest wspaniałą przygodą - książeczki pozwalają na naukę czytania krok po kroku. Dołączone do zestawu elementy z literami i wyrazami inspirują do dalszych edukacyjnych zabaw.

Radość odkrywania
Dziecko interesuje się otaczającym go światem i zadaje mnóstwo pytań. Uwielbia spędzać z Wami czas. Codziennie chłonie nową wiedzę, co w naturalny sposób przychodzi mu przez zabawę. Czytanie to jeden z najmilszych i rozwijających pomysłów na spędzanie czasu.

JICZUE0UC001416

Arkusz danych

Wiek
od 24 miesięcy
Rodzaj
Dla najmłodszych
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 24 miesięcy
Kolor
Wielokolorowy
Produkt na baterie
Nie
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
Inne
Akcesoria w zestawie
6 książeczek harmonijek
20 obrazków
20 wyrazów
88 liter
Poradnik dla rodziców i scenariusze zabaw
Pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 11 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788366501416

16 innych produktów w tej samej kategorii: