Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Zrób to sam

Zabawki Zrób to sam

Zrób to sam to różnorodne zabawki, które najczęściej składają się z elementów które należy połączyć lub poukładać. Takie zabawki pozwalają zdobywać różnorodne zdolności przy okazji zabawy. Są to często zestawy koralików z których można ułożyć ciekawe wzory. Doskonale sprawdzają się zestawy biżuterii lub zestawy mody. Do tej grupy zabawek można też zaliczyć przeplatanki i wyszywanki. Dziewczynki na pewno docenią zestawy kreatywne pozwalające własnoręcznie stworzyć torebkę lub plecak.

Bardzo ciekawe propozycje ma firma Piatnik ze swoimi zestawami Creatto. W tych zabawkach, z wytrzymałych, plastikowych elementów tworzymy trójwymiarowe figurki, które są podświetlane od środka światełkami LED. 

Zrób to sam to zabawki w których nie mogło zabraknąć nieśmiertelnych Origami, które pozwalają układać różne zwierzątka z pojedynczych kartek papieru. 

Dużą grupę naszych zabawek stanowią obrazy typu "malowanie po numerach" gdzie wszystkie pola na obrazku oznaczone są innymi kolorami i trzeba je odpowiednio pokolorować. Wybór obrazów do kolorowania jest bardzo duży, od zwierzątek przez krajobrazy i samochody, po skomplikowane pejzaże.

Filtry aktywne