Strona główna

Strona główna

Lalki Baby Born

Lalki Baby Born - lalki dla wszystkich dzieci

Twoje dziecko odczuwa potrzebę opieki nad kimś? Pragnie otrzymać lalkę, którą mogłoby się w aktywny i ciekawy sposób zajmować? Koniecznie zakup dla niego lalkę Baby Born wraz ze świetnymi dodatkami.

Cudowne lalki Baby Born

W serii Baby Born możemy nabyć kilka pięknych lalek. Mają one miękkie ciało tzw. "soft touch", ale potrafią stabilnie stać. Producent zadbał o ich staranne wykonanie, ładny ubiór i nadał im ciekawe funkcje. Lalki te sprawdzą się jako element zabawy już dla najmłodszych dziewczynek. Przyniosą też radość starszym dzieciom. Przyczynią się do poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. Nauczą troskliwości. Można się nimi bawić razem z rodzicami czy rodzeństwem, ucząc się odgrywać różne role rodzinne i społeczne.

W sprzedaży dostępne są:

- Lalka Baby Born Siostrzyczka, która ma kilka aktywnych funkcji, dostępnych bez użycia baterii i której można zrobić wiele stylizacji włosów za pomocą dołączonych w zestawie akcesoriów. Jest ona dostępna w rozmiarze 36 cm i 43 cm.

Lalka Baby Born Magiczna dziewczynka - to bobas, którym należy się opiekować, zapewniając mu karmienie, przewijanie, kąpiel. Lalka ta siusia, robi kupkę i płacze prawdziwymi łzami, domagając się bliskości. Ma aktywny smoczek, sterujący oczami. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i brązowej (odcień skóry).

Lalka Baby Born Magiczny chłopiec - to odpowiednik, wyżej wspomnianej już dziewczynki. Może być jej braciszkiem. Ma podobne funkcje, jak dziewczynka i kocha te same aktywności. Zachwyca swoim pięknym ubiorem.

Lalka Baby Born Siostrzyczka jednorożca  - to hit w tej serii, zwłaszcza dla dziewczynek, które uwielbiają jednorożce. Zabawka przypomina cudownego elfa. Jest pięknie ubrana. Można ją czesać na wiele sposobów, ale co najważniejsze, oczekuje na spotkanie z jednorożcem. Można go dokupić, gdyż jest dostępny w tej serii, jako zabawka interaktywna, posiadająca świecący róg oraz wydająca dźwięki.

Akcesoria do lalek z serii Baby Born

Posiadając jedną lub kilka lalek z serii Baby Born nie kończy się nasza możliwość zdobywania produktów z jej oferty. Producent zapewnił bogaty asortyment dodatków. Możemy nabyć najróżniejsze ubranka dla naszych lalek, zarówno w stylu sportowym, jak i elegancko-imprezowym. Dostępne są śpiworki, ręczniki, kask rowerowy. Przydatne będą również: prysznic, toaletka, krzesełko do karmienia, akcesoria do kąpieli, smoczek, butelka z łyżeczką, pieluchy, czy plecaczek.
Warto zainteresować się produktami od Baby Born. Są one wytrzymałe, ładne i zapewniają nie tylko wyśmienitą zabawę, ale także uczą wrażliwości i troskliwości.

Brak dostępnych produktów

Czekać na dalsze informacje! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.