Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Figurki Schleich

Figurki Schleich dla dzieci

Figurki Schleich to figurki, które wyróżniają się pod wieloma aspektami. Przede wszystkim warto podkreślić, że marka Schleich wyprodukowała ponad 600 modeli. Jest to pokaźna suma, która z pewnością jest prawdziwą gratką dla kolekcjonerów – nie tylko tych małych! W ofercie naszego sklepu znajdziesz pojedyncze figurki, ale też całe zestawy, dzięki którym zacznie się przygoda Twoja i Twojego dziecka w świecie zwierząt…

Figurki Schleich – różnorodność i bezpieczeństwo

U nas znajdziesz ogromny wybór figurek marki Schleich. Największy wybór jest wśród dinozaurów, zwierząt domowych, dzikich zwierząt i zwierząt domowych. Fascynujące jest to, że spotkasz tu koty, psy i konie poszczególnych ras. Dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało okazję poznać te fantastyczne zwierzaki i zaznajomić się z poszczególną rasą.

Poza zwierzętami na stronie naszego sklepu kupisz również figurki bohaterów z bajek i baśni, wojowników historycznych czy elfów. Zabawę i przygodę urozmaicą dodatkowe akcesoria takie, jak gotowe pojazdy, budynki czy infrastruktura techniczna.

Figurki Schleich są bezpieczne i trwałe. Natomiast zabawa nimi może odbywać się na wiele różnych sposobów. Dzięki temu zabawa dziecka odtąd stanie się kreatywna. Wykorzystując dinozaury, można stworzyć niesamowite scenki. A z kolei przy pomocy koni można zrealizować zawody czy pokazy. Przy odrobinie wyobraźni dziecko stworzy swoją własną farmę. Natomiast dzięki postaciom z bajek wkroczy w świat dziecięcych marzeń.

Figurki Schleich – dobra jakość i wieloletnia tradycja

Figurki Schleich produkowane są od 1935 roku. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu posłużą na wiele lat. Ich zaletą jest wyjątkowa realistyczność. Figurki i postacie są zrobione szczegółowo, z uwzględnieniem każdego detalu. To sprawia, że przyciągają wzrok i uwagę. 

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt lub (i) chcesz kupić figurki stworzone przy udziale specjalistów zajmujących się hodowlą zwierząt, ekspertów, zoologów i weterynarzy, a kolekcja ma odzwierciedlać prawdziwe zwierzęta, to sprawdź, jak szeroki asortyment znajduje się u nas w sklepie i rozpocznij wraz z dzieckiem przygodę z kolekcjonowaniem!

Filtry aktywne