Strona główna

Strona główna

Akcesoria do kolejek

Akcesoria do kolejek elektrycznych i samochodów

W naszym sklepie posiadamy akcesoria do zestawów kolejek elektrycznych czy torów wyścigowych. Oferujemy pojedyncze tory i zwrotnice do torów kolejowych, dzięki którym można dowolnie powiększać i rozbudowywać posiadane zestawy. Kolejki PIKO doskonale nadają się do stopniowej rozbudowy o kolejne elementy i tworzenie urozmaiconych szlaków kolejowych.

Zestawy kolejowe można też wzbogacić o dodatkowe lokomotywy i wagony kolejowe, dzięki czemu po naszych rozbudowanych torach kolejowych będzie jeździło więcej pociągów co uczyni zabawę naszego dziecka jeszcze bardziej ekscytującą. Dzięki kolejnym zestawom pociągów można też urządzać wyścigi między poszczególnymi zestawami oraz bawić się w gronie większej ilości osób. Dodatkowe elementy nie muszą być już standardowymi wagonami, ale na przykład cysternami czy wagonami towarowymi na których dziecko będzie przewoziło inne zabawki. Do wzbogacenia naszych zestawów można wykorzystać również budynki, np. lokomotywownia, czy budynek policji  które sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna.

W dziale akcesoriów posiadamy również dodatkowe samochodziki do zestawów tras wyścigowych, czy dodatkowe elementy rozbudowujące tory wyścigowe. Posiadacze zabawek pojazdów rolniczych mogą wzbogacić je o dodatkowe przyczepysiewniki i inne elementy przydatne do zabawy pojazdami rolniczymi. 

Filtry aktywne