Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Labirynty i przeplatanki

Labirynty i przeplatanki dla dzieci

Labirynty i przeplatanki są uniwersalnymi, a jednocześnie atrakcyjnymi zabawkami dla małych dzieci. Mogą wykorzystywane zarówno w domach prywatnych, jak i w placówkach edukacyjnych, takich jak: żłobek, przedszkole, siedziba opiekuna dziennego, oraz w instytucjach użytku publicznego, aby zająć Malucha zabawą, kiedy opiekun musi załatwić sprawy urzędowe.

Labirynty to najczęściej wielokolorowe podstawki z wieloma trójwymiarowymi elementami, po których przesuwa się barwne koraliki. Te metalowe ścieżki dla koralików ułożone są w różne strony, przeplatają się wzajemnie i dodatkowo często falują tak, aby być większym wyzwaniem dla małego użytkownika. Labirynty, to także interaktywne zabawki, które można umieścić na ścianie.

Tego typu labirynty oferuje producent iWood. Drewnianymi elementami w zabawce z naszej oferty maluszek może poruszać w różnych kierunkach, w których wygięte są metalowe pałąki. Układanie kolorowych koralików, jeden na drugim, dostarcza małemu użytkownikowi wiele zabawy i śmiechu. Dodatkowo lusterko umieszczone na środku podstawki pozwala na śledzenie wszystkich ruchów z innej perspektywy.

Drewniany Piesek producenta iWood dzięki wielu tunelom i wielobarwnym elementom, umożliwia małym rączkom intensywną zabawę na orientację, zauważanie szczegółów i znajdowanie rozwiązań.

Labirynty producenta Brimarex uatrakcyjnią pomieszczenia, w których przebywają dzieci. Kolory i faktura tych zabawek zachęcają do zabawy i do częstego korzystania z nich. Dodatkowo Drewniany labirynt Mrowisko uczy małego użytkownika liczenia od 1 do 5. A na końcu drewniany labirynt firmy Simba będzie wyzwaniem dla najbardziej dociekliwego poszukiwacza przygód. Trudno przegapić taką zabawę!

Przeplatanki są doskonałą zabawką wspierającą naukę motoryki rączki. Mogą służyć już kilkuletnim dzieciom ucząc je cierpliwości, kreatywności, a także rozwiązywania problemów. Rozwijają zdolności manualne. Są to zabawki wykonane z wysokiej jakości materiałów. W każdej opcji kolorowe, przyciągające wzrok. W ofertach producentów znajdują się zabawki zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Filtry aktywne