Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Skoczki dla dzieci

Skoczki - idealne zabawki dla aktywnych maluchów

Twoje dziecko już od pierwszych miesięcy życia rozpiera energia? A może masz w domu szalonego kilkulatka, który bez przerwy jest w ruchu? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nasze skoczki dla dzieci to zabawki, których szukasz. Do wyboru mamy modele odpowiednie dla różnych grup wiekowych. Dlatego z powodzeniem znajdziesz w naszym asortymencie skoczek idealny dla swojej pociechy.

Skoczki - od niemowlaka do przedszkolaka

Jeżeli szukasz zabawki, w której Twoje niemowlę będzie mogło bezpiecznie i aktywnie spędzać czas, warto zainteresować się skoczkiem interaktywnym Skip Hop, przeznaczonym dla dzieci już od czwartego miesiąca życia. Wygodne, obrotowe siedzisko, zostało umieszczone na bezpiecznym stelażu. Dziecko może w nim siedzieć, kołysać się i obracać. Towarzyszą mu przy tym wesołe melodie, które pobudzają do zabawy. W zasięgu rączek dziecka zamontowano kolorowe gryzaki i grzechotki, które sprawią, że zabawa w skoczku będzie jeszcze ciekawsza. Dzięki pięciu poziomom regulacji wysokości, takie skoczki są odpowiednie dla dzieci aż do 76 cm wzrostu. Skoczki interaktywne do doskonała zabawka, dzięki której rodzic może choć przez chwilę zająć ręce innymi czynnościami, niż noszenie niemowlęcia.

Dla większych dzieci świetnym pomysłem są dmuchane skoczki w kształcie zwierzątek, od producentów takich jak Tootiny lub Madej. Na takim gumowym towarzyszu Twoje dziecko może śmiało brykać po domu lub ogrodzie. Są to zabawki idealne dla starszych dzieci, które mają w sobie niespożyte pokłady energii. Po spędzeniu czasu na szalonych podskokach, maluch będzie spokojniejszy i chętnie odda się mniej aktywnym zajęciom. Wesołe wzory, takie jak wymarzony jednorożec czy bajkowa krówka, zachęcą Twoje dziecko do korzystania ze skoczka zawsze wtedy, gdy będzie chciało się wyszaleć.

Skoczek to zabawka, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Szukasz pomysłu na prezent dla znajomego maluszka? A może chcesz po prostu sprawić radość swojemu dziecku? Skoczek będzie idealnym rozwiązaniem! Wybierz tylko odpowiedni do wieku pociechy model i ciesz się jego nieograniczoną radością. 

Filtry aktywne