Strona główna

Strona główna

Pomoce szkolne

Pomoce szkolne

Nauka nie musi być nieciekawym obowiązkiem, może stanowić atrakcyjne doświadczenia połączone z zabawą. W naszym sklepie DzienDziecka.com oferujemy Państwu szeroki zakres wysokiej jakości produktów w kategorii Pomoce szkolne. Artykuły te doskonale sprawdzą się jako element wspierający rozwój maluchów. Istotna jest dla nas niezawodność, dlatego proponujemy klientom towar marek, stawiających na jakość i użyteczność.

Policzmy

Matematyka to dziedzina niepodważalnie istotna w życiu człowieka. Warto zaszczepić w dziecku sympatię do niej na wczesnym etapie życia, a także wspierać naukę, aby nie zniechęcić młodego odkrywcy. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi bardzo praktyczny Kuferek Ucznia Adamigo w którym dziecięcą ciekawość, niewątpliwie, zaspokoją przedmioty do nauki godzin, plansze w postaci znaków (liczmany), sztuczne banknoty czy kolorowe patyczki. Gadżety te pozwolą na łatwiejsze przyswojenie wiedzy i uatrakcyjnią czas nauki. Dodatkowy atut stanowi funkcjonalna teczka, w której przechowywane są akcesoria. Zapobiega to ich zagubieniom i pozwala na wygodne przenoszenie. Matematyczne zagwozdki pomogą rozwiązać oferowane w naszym sklepie liczydła lub magnetyczne cyferki. 

Rozwój przez zabawę 

Oferujemy Państwu wysokiej jakości globus od Clementoni, stanowiący interaktywną „zabawkę” naukową z piórem, będącym optycznym czujnikiem, który po dotknięciu globusa przedstawi wiele ciekawostek i charakterystycznych dla danego obszaru informacji. Ponadto zawiera pytania, testujące zdobytą wiedzę.    

Przedstawiamy proste w użytkowaniu dla maluchów tablice magnetyczne o różnych rozmiarach, które jednocześnie uczą i bawią oraz ich bardziej zaawansowaną wersję w postaci tablicy LED. Przedmiot ten zapewnia fluorescencyjny efekt oraz umożliwia zobaczenie obrazków po ciemku.  Dostępne w naszej ofercie pieczątki to urozmaicenie dziecięcego czasu, podczas którego maluch rozwija kreatywność, ale także ciekawy pomysł na pewnego rodzaju nagrodę za, na przykład, dobrze wykonane działanie.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu oraz wyboru produktów zgodnych z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Filtry aktywne