Strona główna

Strona główna

Klocki drewniane

Klocki drewniane dla dzieci

Dzieci uwielbiają klocki drewniane, które pod każdym względem są lepsze od plastikowych. Wynika to z tego, że są one robione z ekologicznego i naturalnego surowca. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, a więc nie wywierają szkodliwego wpływu na zdrowie maluszków. Dlatego rodzice coraz częściej decydują się na ich zakup.

Klocki drewniane, czyli wspaniały świat zabawy

Drewniane konstrukcje wprowadzają dzieci do fantastycznego świata niezapomnianej zabawy. W prezentowanej kategorii znajdziesz klocki drewniane, z których dziecko zbuduje wspaniałe budowle, na przykład zamek lub fortece. Co więcej, klocki mają także różne kształty, żywe kolory i wesołe grafiki. Dla mniejszych dzieci mamy na przykład klocki do nawlekania. Przykładem jest zabawka Montessori, która składa się z 16 drewniano-plastikowych klocków o różnych kształtach, a także sznurka zakończonego 2 drewniano-plastikowymi patyczkami. Produkt został zrobiony z drewna ekologicznego, malowanego farbami, które nie są toksyczne i są bezpieczne dla małych dzieci. Elementy nie mają także ostrych krawędzi. Takie klocki wspaniale nadają się na prezent.

Dlaczego warto zainwestować w klocki z drewna?

Drewniane klocki dają nie tylko okazję do fantastycznej zabawy i są bezpieczne dla dziecka, ale także pomagają w kształtowaniu wielu istotnych umiejętności. Budowanie z klocków drewnianych sprawia, że dziecko poznaje świat tworzenia. Co więcej, wspaniale rozwija też wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie. Ponadto zabawa klockami drewnianymi doskonale wpływa na kreatywność i pomaga w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, czyli oko-ręka.

Zabawki znajdujące się w naszym sklepie dostosowane są do dzieci w różnym wieku. Są idealne dla przedszkolaków, a także tych starszych maluchów. Ich zaletą jest to, że są bardzo kolorowe, żywe i dlatego wspaniale przyciągają uwagę najmłodszych. Zapewnią świetną zabawę, a także przydadzą się do celów edukacyjnych. Atutem jest także to, że dostępne są one również w niezwykle atrakcyjnej ofercie cenowej.

Filtry aktywne

Klocki drewniane to zabawki przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Pozwalają one nie tylko zająć czymś malucha, ale również są doskonałym bodźcem wspomagającym jego rozwój. To zdecydowanie dobry pomysł na prezent dla każdego dziecka, dzięki któremu zapomni co to nuda. A Ty będziesz cieszyć się wspólnymi chwilami spędzonymi z maluchem. 

Klocki drewniane – kolorowe elementy, z których stworzysz ciekawe konstrukcje

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnorodne zestawy klocków drewnianych, które przyciągają uwagę dzięki swojej szerokiej palecie kolorów. Dzięki temu zaciekawisz małego odkrywcę zabawą klockami, co sprawi, że chętnie zajmie się układaniem różnych konstrukcji. W ten sposób pobudzisz wyobraźnię malucha, a Wasz wspólnie spędzany czas stanie się nawykiem, do którego chętnie będziecie wracać.

W naszym sklepie znajdziesz zestawy z puzzlami, dzięki czemu zabawa będzie bardziej urozmaicona. Natomiast poszczególne zestawy pomogą Ci wybrać ten odpowiedni do zainteresowań i predyspozycji dziecka. Dzięki czemu bez przeszkód będzie ono mogło stworzyć własną budowlę.

Klocki drewniane – świetny sposób na naukę poprzez zabawę

Na stronie naszego sklepu znajdują się zestawy, dzięki którym dziecko nauczy się literek i alfabetu, a także cyfr. Zestawy do nawlekania pomogą mu opanować prawidłowy chwyt, co zaprocentuje w przyszłości. Dzięki tej umiejętności z łatwością utrzyma kredki czy ołówek. 

Dzięki drewnianym klockom dziecko ma okazję nauczyć się rozpoznawać kształty, kolory, liczby czy litery. To bardzo ważne dla rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego wybór właściwych klocków to dostarczenie dziecku nie tylko radości z zabawy, ale też umożliwienie mu nauki i rozwoju.

W naszym sklepie znajdziesz różne zestawy klocków drewnianych. Część zestawów to proste konstrukcje, które są odpowiednie dla tych młodszych. Natomiast nieco bardziej skomplikowane zestawy są zdecydowanie trafnym wyborem dla starszych dzieci. Warto  wiedzieć, że każdy z zestawów doskonale sprawdzi się jako prezent, ponieważ każdy z nich jest uniwersalny. Oznacza to, że jest dobry zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Jeśli poszukujesz prezentu, który okaże się strzałem w dziesiątkę, to sprawdź asortyment naszego sklepu i wybierz właściwy zestaw dla dziecka, któremu chcesz sprawić radość!