Strona główna

Strona główna

Lalki L.O.L

Lalki LOL

Lalki LOL to lalki dla dzieci w każdej kategorii wiekowej. Dzięki swojej uniwersalności cieszą nie tylko małe przedszkolaki, ale także dzieci w wieku szkolnym. Kolekcja podzielona jest na kilka kategorii, w różnych przedziałach cenowych, tak żeby każde dziecko pragnące LOL Surprise mogło ją mieć.

Na czym polega zabawa z lalkami L.O.L.?

W pierwotnym założeniu polegała na zakupie tajemniczej kul, w której umieszczona była laleczka wraz z zestawem akcesoriów. Taka opcja nadal jest popularna, chociaż marka znacznie poszerzyła swoją ofertę. Kupując kulę dziecko nie wie, jaka lalka jest w środku. To jest dreszczyk emocji, który przyciąga wszystkie dzieci. Ponadto laleczki są urocze, mają piękne buzie, duże oczy i wspaniałe włosy w różnych kolorach i stylach. Lista akcesoriów jest również długa, od okularów zaczynając a na pantoflach kończąc. Dla osób nie lubiących ryzyka dostępne są lalki w pudełkach z okienkami, można wybrać preferowaną przez dziecko.

 • L.O.L Surprise kula - Loves Mini Sweets, BFF Sweethearts,, Summer Dayz, Fashion Show (kula z małą laleczką niespodzianką i akcesoriami),
 • L.O.L. OMG (mała lalka plus 20 akcesoriów),
 • L.O.L. Surprise OMG (lalka plus akcesoria, pudełko jest elementem zestawu),
 • L.O.L. Surprise Hair Hair Pets (laleczki przypominające zwierzęta plus akcesoria tj. gumka do włosów, szczotka do włosów),
 • L.O.L. Surprise Big Baby Hair Hair Hair (największe lalki plus stroje i akcesoria),
 • L.O.L. Surprise Tweens (lalka średniej wielkości plus 15 akcesoriów takich jak ubrania i buty),
 • L.O.L Surprise Hair Hair Hair (fryzura plus akcesoria),
 • L.O.L. Surprise House of Surprise Furniture (lalka 25cm plus akcesoria do wnętrz lub kartonowe imitacje wnętrz - w zależności od serii).

W danej kategorii lalek występują różne serie, co pozwala skompletować dużą kolekcję. Ponadto dostępne są: domek dla lalek, lalka plus miniplecak dla dziewczynki, szafa na ubrania, kamper.

Laleczki L.O.L. występują w formie żeńskiej i męskiej. Najmniejszy sugerowany wiek dziecka bawiącego się słynnymi L.O.L. to 3+. Laleczki są różnej wysokości, w roźnych odcieniach skóry i fryzurach. Każda zabawka jest precyzyjnie wykonana i ma dopasowane do serii akcesoria. Laleczki zaprojektowano tak, że mają charakterystyczny wygląd twarzy, co pozwala odróżnić się od innych tego typu zabawek dostępnych na rynku. Dzięki szerokiej ofercie każde dziecko znajdzie swoją faworytkę lub faworyta. 

Brak dostępnych produktów

Czekać na dalsze informacje! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Lalki MGA L.O.L. 

Nie ma nic fajniejszego dla dziecka, jak dobra zabawa. A dla rodzica najważniejsze jest szczęście i radość dziecka. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdują się zabawki MGA L.O.L. Mimo że sama nazwa producenta mówi niewiele to produkty firmy MGA można zobaczyć w stacji telewizyjnej i w sklepach. Niegdyś popularność zdobyły m.in. lalki Bratz i Moxie Teenz. Sprawdź, jakie zabawki posiada asortyment naszego sklepu!

MGA LOL – znane i lubiane laleczki

W ofercie naszego sklepu kupisz osławione laleczki niespodzianki wyprodukowane przez MGA L.O.L. Intrygujące jest już samo opakowanie, które przyciąga uwagę. Natomiast dzięki wielu warstwom, które dziecko musi zdjąć, zanim zobaczy zabawkę, pojawia się ekscytacja. To właśnie wyróżnia lalki od MGA. Po zdjęciu opakowania w kształcie kuli czekają kolejne atrakcje:

 • lupa do odczytania tajemniczej wiadomości,
 • naklejki,
 • biżuteria i błyskotki,
 • buciki i ubranka, 
 • butelka.

U nas w sklepie kupisz także domek dla lalekobozowiskoszafę i inne z tej serii. Dzięki temu uzupełnisz cały komplet niezbędny do zabawy lalkami, z którego ucieszy się każde dziecko!

MGA LOL – podaruj dziecku aktywność fizyczną

W naszym sklepie istnieje możliwość zakupu od firmy MGA nie tylko zabawek, ale także sprzętu. Zdecydowanie modne ostatnio są hulajnogi. Dzięki ofercie możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i podarować dziecku hulajnogę, na której będzie mogło więcej się ruszać. A dzięki temu nie będzie się nudziło i poprawi swoją koordynację ruchową oraz poprawi kondycję fizyczną. 

Jeśli chcesz kupić puzzle L.O.L. najpopularniejszej marki na świecie, to zrobisz to również w naszym sklepie. Puzzle charakteryzują się antyrefleksyjną powłoką i unikalnymi elementami. Dzięki temu poszczególne elementy pasują tylko do jednego miejsca. Z puzzlami L.O.L. nie ma miejsca na pomyłki!

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zabawek od firmy MGA L.O.L. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, a chcesz podarować dziecku mnóstwo radości, to sprawdź, które produkty będą idealne i wybierz te, które wywołają uśmiech na twarzy dziecka!