Strona główna

Strona główna

Zabawki do łóżeczka i wózka

Zabawki do łóżeczka i wózka

Zabawka do łóżeczka to zabawka która ma za zadanie umilić dziecku odpoczynek. Obecność ulubionej zabawki sprawia, że dziecko mniej się denerwuje, a dodatkowo może zabawką się bawić, uczyć chwytania a poprzez dotyk poznawać odmienną fakturę.

Kolorowe zwierzątka, wydające intrygujące dźwięki sprawią, że dziecko polubi czas spędzany w łóżeczku. Obserwowanie poruszającej się karuzeli sprawi, że maluszek rozwinie swoje zmysły. Bardzo pomocne tutaj będą zabawki, które posiadają doczepiane grzechoczące elementy stymulujące zmysły. W pierwszym etapie życia dziecka warto aby zabawki miały ciekawy kształt, różnorodną fakturę oraz kontrastowe kolory. 

Dobrym pomysłem będą pluszaki, które zwykle posiadają przyjazny wygląd, są miłe w dotyku i mają ciekawą fakturę. Dodatkową zaletą jest brak ostrych elementów, dlatego takie zabawki są bezpieczne dla maluszków.

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie interaktywna zabawka wisząca, która dodatkowo stymuluje zmysły i uwrażliwia dziecko na doświadczenia muzyczne. Taka zabawka będzie doskonale uzupełniała inne zabawki wiszące oraz karuzele

Zabawki do wózka to różnego rodzaju, zawieszki, spirale i karuzelki, jak i inne zabawki, które umilą czas dziecku podczas podróży. Doskonale będą się sprawdzać zabawki zawieszane, które szeleszczą np: Szeleścik od firmy Mom's Care Hencz Toys . Dla nieco starszych dzieci najlepsze będą zabawki z wygodnymi do trzymania uchwytami, takie jak grzechotki czy gryzaki

Brak dostępnych produktów

Czekać na dalsze informacje! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.