Książka Pucio na wsi. Ćwiczenia z rozumienia i mówienia dla dzieci

Książka Pucio na wsi. Ćwiczenia z rozumienia i mówienia dla dzieci Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest sprawdzanie i rozwijanie umiejętności rozumienia mowy, wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.
WSNKSA0UC038743
Pozostało tylko 20 sztuk w magazynie!
43,50 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,50 zł

Książka Pucio na wsi. Ćwiczenia z rozumienia i mówienia dla dzieci

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!
Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest sprawdzanie i rozwijanie umiejętności rozumienia mowy, wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

WSNKSA0UC038743

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Marka
Pucio

Szczegółowe odniesienia

EAN13
9788310138743

16 innych produktów w tej samej kategorii: