Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Klocki Lego

Najlepsze klocki LEGO

Klocki LEGO to od lat marzenie każdego dziecka bez względu na wiek. Jest to jedna z ulubionych zabawek wszystkich dzieci na świecie.

Klocki LEGO można podzielić na kilka kategorii ze względu na tematykę, wiek dzieci czy płeć. Maluchy od kilkudziesięciu lat uwielbiają składać i budować rozmaite konstrukcje, które później wykorzystują do kreatywnej zabawy w odgrywanie rozmaitych ról. Najmłodsze dzieci  mogą korzystać z klocków LEGO DUPLO, które charakteryzują się nieco większymi rozmiarami, uniemożliwiające połknięcie a jednocześnie są wygodniejsze w chwytaniu i zabawie.

Dla nieco większych dzieci doskonałe będą serie LEGO Friends i LEGO City. Zestawem który bardziej spodoba się dziewczynkom może być LEGO Friends, które pozwala układać domy, szkoły, kawiarnie, czy domki na drzewie. Zestawy przypadną do gustu dzieciom, które lubią domki dla lalek, miniaturowe akcesoria i kreatywną zabawę. 

Chłopcom może bardziej spodobać się zestaw LEGO City dzięki któremu można stworzyć własne miasto. Zestaw pozwala układać różnorodne budynki, takie jak szpital, szkoła, budynek straży pożarnej a do tego drogi, samochody, motocykle. Wszystko co tylko może wykreować wyobraźnia dziecka. 

Oczywiście na tych zestawach zabawa się nie kończy. Fani bohaterów Marvela zainteresuje się zestawami LEGO Marvel, gdzie można wcielać się w rozmaite postacie i odtwarzać najlepsze sceny z filmów Marvela. LEGO Technic pozwala układać różne modele samochodów więc będzie doskonałym prezentem dla miłośników motoryzacji i techniki.

LEGO Ninjago pozwolą odgrywać sceny z serialu Ninjago i sa przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Zestawy od prostszych aż do bardziej skomplikowanych, które gwarantują młodym konstruktorom wiele godzin kreatywnej i rozwijającej zabawy.

Filtry aktywne