Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Lalki markowe

Markowe lalki dla dzieci

Zabawa lalkami nieodłącznie kojarzy się z beztroskim dzieciństwem. Sprawia najmłodszym wiele radości, frajdy, poczucia, że zawsze ktoś przy nich jest. Jednak poza czysto rozrywkowymi aspektami, lalki odgrywają bardzo ważną rolę w rozwoju dzieci. Rozwijają wiele pozytywnych cech charakteru, takie jak troska, opiekuńczość, czy empatia. Dzięki temu, iż dzieci bawiąc się lalkami wypowiadają w ich kierunku wiele słów, doskonalą przy tym aparat mowy wypowiadają słowa płynniej i wyraźniej dzieląc się swoimi opowieściami. Rozwijają zdolności manualne, bowiem lalki są często przebierane, dotykane, głaskane, dlatego też dziecko zaczyna obserwować przyczyny i skutki. Lalki są nijako odzwierciedleniem rzeczywistości, stąd wpływają na zdolności budowania więzi emocjonalnej nie tylko pomiędzy rówieśnikami, ale także rodzeństwem i rodzicami. 

Lalki w sklepie z zabawkami

W asortymencie sklepu znaleźć można szeroki przekrój lalek, dzięki którym dzieci spędzą czas kreatywnie i ciekawie. Interesującą propozycją są lalki występujące w zestawach i nawiązujące do zawodów, takich jak weterynarzstrażak, czy lekarz. Pozwala to na wzbudzenie zainteresowania i zaznajomienia dzieci z różnymi profesjami. Oferowane są również lalki w Pracowni Artystycznej, Podróży, Ambulansie, a nawet surfujące, czy będące na pikniku. Do wielu modeli dołączone są zwierzątka: pawie, kurczaczki, pieski, kotki, i inne. Każda z lalek posiada zupełnie inną fryzurę, kolor włosów, ubiór, dzięki czemu dzieci uczą się, iż świat jest zróżnicowany. W ofercie zawarto również lalkę na wózku, aby wspierać rozwijanie tolerancji, akceptacji oraz empatii. Dołączane gadżety urozmaicają zabawę, są to instrumenty muzyczne, piłeczki, koszyczki i wiele innych. Do niektórych dołączone są dodatkowe zestawy ubrań.

Zabawa lalkami ma pozytywny wpływ na samopoczucie dzieci, pozwala spędzać czas w sposób kreatywny, ale także ma korzystny wpływ na rozwój. Szeroki wachlarz produktów umożliwia odpowiedni wybór lalek, które będą idealnie pasować do preferencji i potrzeb dziecka.

Filtry aktywne

Każda dziewczynka lubi bawić się lalkami. no, może nie każda, ale z pewnością zdecydowana większość. W zależności od wieku, lalki do zabawy mogą być niemowlakami, dziećmi, nastolatkami lub postaciami dorosłymi. Ponieważ większość lalek posiada ruchome elementy, które są często używane przez dzieci, najlepszym rozwiązaniem jest zakup zabawki dobrej jakości, wyprodukowanej przez firmę mającą w tym zakresie lata doświadczeń. 

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz lalkę, której szukasz. Mamy dla Ciebie:

  • lalki Baby Born od firmy Zapf, w wariantach niemowlaków dziewczynek i chłopców o różnych kolorach skóry oraz lalek siostrzyczka i braciszek jako większe postacie; nieodłącznym elementem tych lalek są dodatki w postaci akcesoriów i ubranek, których znajdziesz u nas szeroki wybór
  • laleczki Steffi i Evi od firmy Simba, w zestawach z różnymi akcesoriami np. Steffi weterynarz czy w stroju dźokejki na koniu
  • klasyczną Barbie od firmy Mattel, z różnych serii do wyboru, od księżniczek po lalki przedstawiające różne zawody (np. Strażaczka lub pediatra), ale także poruszające ważne tematy np. lalka na wózku 
  • serię lalek Enchanimals z tej firmy dla małych fanek bajki o tym samym tytule
  • laleczki LOL Suprice oraz LOL OMG od Mga, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać 
  • lalki Rainbow High i  NA NA NA ! również od Mga 
  • kolekcjonerskie laleczki Harry Potter od Spin Master
  • i inne jak np Księżniczki Disney'a od firmy Hasbro 

W lalkach niezwykłe jest to, że mogą być tak różnorodne. Niemowlaki uczą dzieci opiekuńczości, umożliwiają naśladowanie np. mamy opiekującej się młodszym rodzeństwem. Barbie, Steffi i Evi oprócz kreatywnej zabawy w odgrywanie scenek poruszają niezwykle ważny temat jakim jest różnorodność wśród ludzi oraz pasja z wykonywanych zawodów i aktywności. Laleczki LOL sprawiają radość z odkrywania i rozwijają zdolności manualne. Każda lalka ma w sobie coś wyjątkowego, a wybór jest szeroki. Wystarczy wybrać tą, która będzie pasowała do obdarowanego dziecka. I to nie tylko dziewczynki.