Strona główna

Strona główna

Bujaki dla dzieci

Bujaki dla dzieci

Konik na biegunach to ponadczasowa zabawka dla każdego dziecka. Kto z dorosłych nigdy nie miał lub chociaż nie chciał spróbować jazdy na legendarnym "pojeździe"? Mimo biegu lat, ta zabawka potrafi rozweselić nawet najbardziej wybrednego szkraba.

Różne są bujaki - i te duże, i te małe...

Bujaki najczęściej sprzedawane są w postaci konika - jest to tradycyjne rozwiązanie. Z biegiem czasu można znaleźć także inne wzory bujaków jak np. piesek, a nawet wieloryb. Do wyboru należy również liczba miejsc dla pociech, które mogą używać zabawki. Występują w wersjach jednoosobowych, dwu- i trzyosobowych. Od klienta zależy także kwestia doboru kolorystycznego. Produkty są w żywych kolorach, które uatrakcyjnią zabawkę w oczach dziecka. Czerwony pies czy różowy jednorożec pobudzą wyobraźnię dziecka do stworzenia pasjonujących historii i ekscytujących magicznych przygód. Bujaki znajdą się na każdą kieszeń - już od 98,43 zł można pozwolić sobie na zakup świetnego prezentu dla malucha.

Bezpieczna zabawa, czyli wszystko pod kontrolą

Bujaki produkowane są z bezpiecznych tworzyw najwyższej jakości. Są to stabilne konstrukcje które zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Siedziska są profilowane i wygodne, niekiedy wyściełane miękkim materiałem. Wyposażone w uchwyty pozwalają na przytrzymanie się zabawki rękoma, a płozy oraz podstawki pozwalają na ustabilizowanie i zabezpieczenie stóp. Zabawki dostosowane są do użytku w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz po równym podłożu. Produkty posiadają certyfikaty o bezpieczeństwie i przechodziły przez wcześniejsze testy.

Bujaki to zabawki, które skradną uwagę każdego malucha. Rozwój kreatywnego myślenia jest bardzo ważny w każdym etapie dorastania dziecka. Kontakt z bujakiem pozwoli na ułożenie w głowie tysiąca bajkowych scenariuszy. Co więcej - pozwoli na fantastyczne spędzenie czasu z rodziną, integrację z rówieśnikami oraz rozwój kompetencji społecznych. I przede wszystkim - zapewni mnóstwo zabawy i niezapomnianych wrażeń, a na buziach z pewnością pojawi się ogromny uśmiech!

Filtry aktywne