Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Klocki Playmobil

Markowe klocki Playmobil

Klocki Playmobil produkowane są przez niemiecką firmę Brandstätter Stiftung. Marka cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci. Są to zabawki pobudzające kreatywność dziecka i wspomagające jego rozwój.

Klocki Playmobil posiadają zabawki dla chłopców jak i dziewczynek. Zestawy dla chłopców to przede wszystkim zabawa w policje, strażaków czy piratów. Postacie z poszczególnych zestawów można łączyć i mieszać tworząc ciekawe i nietypowe zestawienia. Zabawki te idealnie nadają się na odgrywanie wymyślonych przez dziecko scenek, dzięki czemu nasza pociecha może przeżyć przygody w przeróżnych sceneriach. Dla miłośników zabawy w policjantów i złodziei oferujemy transporter policyjny lub dla fanów gaszenia pożarów przenośną remizę strażacką. W naszym asortymencie posiadamy również tematyczne kalendarze adwentowe oraz inne budowle jak basen lub lecznice zwierząt w zoo.

Dziewczynki ucieszą na pewno zestawy pozwalające wcielić się w księżniczki lub syreny. Klocki Playmobil pozwalają odtworzyć podwodne życie razem z bajkowymi postaciami zamieszkującymi głębiny morskie. Zabawki dla dziewczynek to też oczywiście zestawy do zabawy w dom i odtwarzanie historii z życia codziennego. Miłośniczki koni zwrócą uwagę na zestawy przedstawiające jazdę konną lub tresurę zwierząt. 

Klocki Playmobil skierowane są do dzieci w wieku 4-10 lat, ale niejeden nastolatek z pewnością będzie wracał do postaci z zestawów Playmobil, gdyż są to  zabawki które na długo zostają w pamięci każdego dziecka. 

Filtry aktywne