Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Edukacyjne zabawki to doskonały sposób żeby pomóc dziecku zdobyć nowe umiejętności, zaciekawić oraz zachęcić do poznawania świata. Pomagają one poprzez zabawę  rozwijać wyobraźnię, kreatywność, spostrzegawczość czy zdolności manualne.

W przypadku zabawek edukacyjnych bardzo ważną rzeczą jest dobranie zabawki do zainteresowań oraz do wieku i możliwości dziecka. Dziecko, na każdym etapie rozwoju, ma inne potrzeby i inne zainteresowania, dlatego należy wybierać dla niego właściwą i ciekawą zabawkę która pomoże nabyć mu nowych, wartościowych umiejętności. Dobrze dobrana zabawka pozwoli uniknąć sytuacji, gdy dziecko nie będzie zainteresowane zabawką ze względu na zbyt proste lub co gorsze, zbyt trudne zagadnienia, które mogą prowadzić do znudzenia się lub zniechęcenia zabawą. 

Dla najmłodszych właściwe mogą być karty obrazkowe, lub zabawki od firmy Fisher Price specjalizującej się w interaktywnych, bezpiecznych, zabawkach edukacyjnych dla maluchów. Odrobinę starsze mogą zainteresować się stolikami interaktywnymi, lub zestawami edukacyjnymi firmy Lisciani, dedykowane do konkretnych grup wiekowych lub interaktywnymi zwierzątkami. Z pewnością warte zainteresowania są zabawki wspierające naukę kolorów, kształtów, literek i cyferek od firmy CzuCzu. Zapraszamy do naszej bogatej oferty zabawek edukacyjnych

Filtry aktywne