Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Autka i samochody

Autka i samochodziki dla dzieci

Autka to najpopularniejszy typ pojazdów dla dzieci, które uwielbiają bawić się nimi w domu, jak i na zewnątrz. Dzieci organizują wyścigi, tworzą trasy przejazd a czasem wymyślają przeszkody, które muszą auta omijać.

W naszej bogatej ofercie autek dla dzieci każde dziecko znajdzie dla siebie coś interesującego. Dla najmłodszych polecamy wytrzymałe, drewniane autka i samochody na sznurku. Dla nieco starszych wytrzymałe i bezpieczne plastikowe modele do zabawy. Dla dzieci interesujących się techniką proponujemy doskonałe modele ruchome. 

Z pewnością wiele modeli aut i maszyn budowlanych będzie doskonałymi zabawkami ogrodowymi, które sprawią, że dzieci spędzą czas na świeżym powietrzu. Dźwig z ruchomymi elementami lub koparka którą można zabrać do piaskownicy z pewnością zapewnią długie godziny wspaniałej zabawy. Traktor z przyczepą pozwoli dziecku przewozić inne towary, a różne naczepy umożliwia zabawę w leśniczego, przy wywozie drewna lub rolnika przewożącego zboże a wywrotka przewiezie piach na nowe miejsce.

Nie mogło w ofercie sklepu zabraknąć aut z bajek. Autka z bajek stanowią sporą część asortymentu i będą cieszyć miłośników takich bajek jak Autka, Blaze i Mega Maszyny, Psi Patrol. Taka zabawka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka. 

Filtry aktywne