Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Piłki

Piłki dla dzieci

Świat się zmienia i dzieci mają do swojej dyspozycji coraz to nowe zabawki. Milusińscy mają bardzo wielkie możliwości i duży wybór, o którym dzisiejsi dorośli mogli tylko pomarzyć, gdy byli dziećmi. Jednakże pewne rzeczy się nie zmieniają i nie zmienią się w przyszłości. Piłka to poczciwa zabawka, która cieszyła kiedyś i cieszy teraz. Dzieci przepadają za piłkami, ponieważ mogą nie tylko grać w ulubione gry z rówieśnikami, ale także się z nimi wspaniale integrować. W naszym sklepie mamy duży wybór piłek dla dzieci, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Duży wybór piłek dla dzieci

W tej kategorii oferujemy wspaniałe piłki dla dzieci przeznaczone dla maluchów w różnych kategoriach wiekowych. Mamy piłki dla maluszków, które służą nie tylko do turlania, ale również do rozwoju kreatywności, a także wielu innych i do tego ważnych umiejętności, takich jak na przykład nauka kolorów, koordynacji wzrokowo-słuchowej, czy też wyobraźni. Mamy także piłki idealne dla starszych dzieci do zabawy zarówno na podwórku, jak i w domu. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii są piłki pluszowegumowe ozdobione postaciami z różnych filmów animowanych.

Piłeczki sensoryczne, czyli wspaniały sposób na zabawę, a także rozwój różnych umiejętności

Polecamy także piłki sensoryczne, które rozluźniają mięśnie, pobudzają krążenie, rozwijają małą motorykę i przyspieszają zasypianie. Są one przeznaczone dla maluszków od trzeciego miesiąca życia. Piłkami można wykonywać masaż przez prowadzenie ich po plecach i nóżkach małego dziecka. Piłeczki zapewniają również naukę przez zabawę i stymulują zmysł dotyku. Regenerują, relaksują, a więc przyspieszają zasypianie. Dziecko może także te piłeczki turlać, łapać, doskonalić zręczność, a także koordynację pomiędzy świadomym chwytaniem a widzeniem. Piłeczki sensoryczne sprawdzą się ponadto przy zabawie podczas kąpieli. Wtedy codzienne mycie będzie kojarzyło się z jeszcze większą przyjemnością. Co więcej, takie piłeczki przyniosą pozytywne rezultaty w przypadku dzieci, które są bardziej oporne, jeśli chodzi o kąpiel.

Filtry aktywne