Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Pozostałe zabawki dla najmłodszych

Pozostałe zabawki dla najmłodszych dzieci

Na przestrzeni dziejów, asortyment zabawek dla najmłodszych dzieci, oprócz tradycyjnych grzechotek, został uzupełniony o produkty edukacyjne, które rozwijają dziecko. Z ich pomocą noworodki i niemowlaki uczą się koncentrować na obiekcie, określać źródło dźwięku, rozróżniać kolory i kształty. Po ukończeniu roku priorytety niemowlaka zmieniają się i poszerzają. Kostki, magnesy, labirynty i inne ekscytujące zabawki stają się interesujące dla niemowlaka.

Zabawki dla niemowląt funkcje i rodzaje

W naszej ofercie znajduje się wiele zabawek, które zainteresują noworodki i niemowlaki, jednocześnie wytrenują koordynację i wrażenia dotykowe. Z ich pomocą dziecko jest w stanie nabywać i udoskonalać kolejne umiejętności. Ściskając przedmioty palcami, poprawia się mała motoryka. Zestawy zabawek edukacyjnych dostępne w naszej ofercie pozwalają maluchom szybko poznawać świat i rozumieć logiczne powiązania między ciągiem zdarzeń. Kostki są interesujące dla dzieci w wieku 2-3 lat, ponieważ wpływają na koordynację ruchów i zdolności twórcze. Piłeczki rozwijają myślenie przestrzenne, uczą koordynacji rąk. Instrumenty muzyczne ćwiczą słuch i pomagają ustalić, czy dziecko potrafi śpiewać lub tworzyć melodie. Wybierając zabawki dla najmłodszych dzieci z naszej oferty, macie pewność, ze są to zabawki bezpieczne.

Filtry aktywne

Zabawki dla dzieci poniżej 1 roku życia

  • Maty rozwojowe, to edukacyjne zabawki, które nie tylko staną się elegancką ozdobą pokoju dziecięcego, ale także pomogą mu poznać otaczający je świat. Niemowlęta nauczą się koncentrować wzrok rozwiną umiejętności dotykowe, a przy okazji dziecko miło i wygodnie spędzi czas na bezpiecznej podłodze.
  • Zabawki z drewna, to przykład na to, że w dobie inteligentnej technologii drewniane zabawki edukacyjne pod pewnymi względami znacznie wyprzedzają nowoczesne produkty. Są znacznie bardziej naturalne, delikatniejsze i bezpieczniejsze. Wszystkie te właściwości są szczególnie ważne dla dzieci, które dopiero odkrywają świat zabaw.
  • Grzechotki i gryzaki, są to dość standardowe i relatywnie tanie zabawki, które z pewnością ucieszą najmłodsze dzieci, a przy okazji są bezpieczne i wykonane z przyjaznych, nietoksycznych materiałów. 

Zabawki dla dzieci poniżej 2 lat

  • Puzzle i układanki to zabawki proste, często wykonane z drewna, ale za to wygodne, bezpieczne i edukacyjne.
  • Zabawki do kąpieli można wybrać dla mniejszych dzieci. Zabawki te mogą wydawać różne dźwięki, są w najbardziej nieoczekiwanych kształtach i jaskrawych kolorach, dlatego dzieci na pewno polubią kąpiel.
  • Zabawki muzyczne sprawdzą się jeżeli rodzic zauważy, że dziecko lubi scenę i muzykę. Dzięki naszej ofercie można rozwijać młode talenty już teraz, a proste instrumenty zabawkowe są do tego idealne.