Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Karuzele i pozytywki

Karuzele i pozytywki dla dzieci

Dzieci lubią piękne i kolorowe zabawki. Karuzele i pozytywki do takich właśnie należą. Można bawić się nimi, cieszyć się nimi zawsze, gdy jest taka możliwość. W sklepie dziendziecka.com takich zabawek jest naprawdę wiele i są one wyjątkowe. Ich barwy, wygląd i dźwięki uspokajają maluszka i dają mu wiele radości. Dzieci są wyczulone na dźwięki i kolory, a karuzele i pozytywki są kolorowe, mają wgrane melodyjki. Wykonane są z materiałów w pełni bezpiecznych dla maluchów, posiadających odpowiednie certyfikaty. 

Piękna chmurkowa karuzela

Chmurkowa karuzela jest wyjątkowa. Białe chmurki i barwne elementy tworzą całość przyjemną dla oka. Daje wspaniałe odczucia, usypia, białe chmurki są ładne, dźwięki uspokajają, a światełko cieszy. Zabawka uspokaja i pozwala dziecku zasnąć o wiele lepiej. Taki uspokajacz warto postawić na szafce nocnej i włączyć go wieczorem, aby maluszek zasnął szybko i bez problemów. 

Słodkie misie są wspaniałe

Karuzela ze słodkimi misiami też się podoba maluszkom. Dedykowana jest noworodkom i niemowlętom do 5. miesiąca życia. Można ustawić gwiezdny pokaz światełek, trzy tryby dźwięku, a trzy miękkie misie dają wiele radości. Pilotem można włączyć gwiezdny pokaz światełek. Pół godziny dźwięku też jest dostępne. Można ją postawić na blacie lub powiesić, wedle woli rodzica. Nadaje się też do przyczepienia do daszka wózka-spacerówki. Na pewno taka karuzela sprawi wiele radości dziecku i da mu mnóstwo przyjemności. 

Słonik gra i uspokaja

Inną propozycją jest pozytywka-słonik. Pomaga usnąć, jest miękka, delikatna, pomaga rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość oraz zręczność. Jest to zabawka estetyczna, z ładnymi melodiami. Jest to jedna z propozycji sklepu z zabawkami dla dzieci. Taką pozytywkę dziecko może zabrać ze sobą na wakacje, do przedszkola, na weekend z rodzicami. Miękka i w przyjemnych kolorach jest rekomendowana maluszkom nawet do piątego roku życia. Niektóre dzieci nie chcą rozstać się z taką zabawką i bawią się nią przez wiele lat. Piękna rzecz na wiele okazji, która jest doskonałym wyborem dla niejednej osoby. 

Filtry aktywne