Strona główna

Strona główna

Nowe Produkty

Nowe Produkty

Lalki bobasy

Lalki bobasy

Lalki bobasy to rodzaj zabawki, który jest bardzo lubiany przez dzieci. Jest tak nie od dziś i chyba każdy z nas pamięta okres w swoim życiu, kiedy sam będąc jeszcze zupełnie małym dzieckiem, bawił się swoją ulubioną lalką bobasem.   

Sklep DzieńDziecka.com, posiada szeroki wybór tych zabawek, które wykonane są z materiałów spełniających wymagane zasady bezpieczeństwa oraz firmy i producentów, przodujących w tej dziedzinie na świecie. Lalki bobasy Edu&Fun firmy Artyk, to gwarancja dobrej zabawy oraz wczesnej edukacji dla najmłodszych maluchów, które bawiąc się zabawką im samym przypominającą dziecko, uczą się ją karmić, dawać smoczek, ubierać i zabierać na zakupy. 

Lalki, które uczą małe dzieci troski, opieki oraz poczucia bezpieczeństwa.

Tego rodzaju czynności już w pierwszym okresie dzieciństwa, uczą małe dzieci tego, czym jest troska, opieka, a nawet bezpieczeństwo. Dziecko, które nie rozumie jeszcze otaczającego je świata, ani do końca wymawianych przez nas słów, rozumie jednak, że mały bobas w postaci lalki, jest reprezentacją jego samego. Naśladując czynności rodziców, nieświadomie nabywa wiedzę, która potrzebna mu będzie na dalszych etapach rozwoju. Dowodzą tego badania medyczne oraz nauka jaką jest psychologia rozwoju. Dzieci, nabywają wiedzę dużo szybciej, a proces ten przebiega inaczej niż u osób dorosłych. Oferta lalek bobasów w sklepie DzieńDziecka.com, to zabawki z akcesoriami do kąpieli, lalki, które trzeba posadzić na nocnik (siusiające), nakarmić by nie płakały i takie, które potrafią mówić.

Każda lalka, to inny zestaw możliwości oraz umiejętności jakie może nabyć nasze dziecko.

To jednak nie koniec, ponieważ każdy zestaw, taki jakim jest np. Lalka Natalia raczkująca, to odrębny i inny rodzaj edu umiejętności, które nasze dziecko może zdobyć, poprzez częsty kontakt w domu z wybraną w sklepie zabawką. Czy zatem opłaca się nam zainwestować? Jako rodzice, na pewno martwimy się i często myślimy o tym, że nasze starania  wobec naszego malucha, mogą spełznąć na niczym. Pomimo poświęconego mu czasu i wysiłku jaki wkładamy w to, by nasze dziecko czuło się kochane i w pełni bezpieczne. Ten normalny dla rodzicielstwa sposób myślenia, może sprawiać, że często zapominamy o tym, że nasze dziecko podlega prawom natury, a jego rozwój wcale nie musi do końca zależeć od naszego w nim udziału. Sprawiając dziecku prezent w postaci lalki bobasa, możemy mieć pewność, że jego wrodzone możliwości, zaczną rozwijać się prawidłowo i w sposób możliwie najlepszy, kształtować jego osobowość.   

Filtry aktywne