Opinie o Nas
Producenci

Książeczki edukacyjne dla dzieci

Dla każdego rodzica edukacja własnego dziecka jest jedną z najważniejszych rzeczy. Rodzice to pierwsi nauczyciele, którzy umożliwiają dziecku poznanie otaczającego je świata. Rodzice nie są oczywiście w tym sami, gdyż mają do pomocy dodatkowe narzędzia takie jak książeczki edukacyjne, które łączą w sobie cechy zabawek i lektur. Dla najmłodszych najlepsze będą miękkie książeczki, które są niezwykle miłe, przyjemne w dotyku i wykonane z całkowicie bezpiecznych materiałów i grubych kartek. Takie książeczki są kolorowe i radosne, zachęcają dziecko do wzięcia w rękę. Dzięki dodatkom, np. materiałom o nietypowej fakturze czy niespodziankom w postaci ukrytej piszczałki dzieci chętnie będą po nie sięgały i zapewnią dziecku mnóstwo zabawy. Doskonale sprawdzi się tutaj książka kontrastowa - będzie to doskonały wybór nawet dla kilkumiesięcznego niemowlaka, które interesuję się głównie wyrazistymi barwami. W książeczkach znajdują się proste, geometryczne wzory w kolorach przyciągających wzrok małego dziecka.

Nieco starsze dzieci z chęcią sięgną po książeczki przedstawiające okoliczny świat np. pociągi, samoloty. Z pewnością spodoba się dzieciom seria książek w których bohaterem jest chłopiec Pucio i jego rodzinka. Jest to zbiór wielu zabawnych i mądrych książeczek dla dzieci, które mają na celu pomaganie najmłodszym w zrozumieniu otaczającego je świata oraz rzeczy, z którymi stykają się na co dzień.  Seria pozwala dobrać odpowiednią pozycję do potrzeb naszego dziecka, jego umiejętności, oraz do tego co sprawia trudność naszemu dziecku.

Doskonałe będą również książeczki przedstawiające zmieniające się pory roku w różnych miejscach, np w lesie, w górach. Oczywiście nie można również zapomnieć o bajkach, które czytane na dobranoc będą rozwijały w naszych dzieciach wyobraźnię, a także pozwolą zapoznać dziecko z morałami oraz konsekwencjami na podstawie postaw i działań bohaterów bajek. 

 

 

Książeczki edukacyjne

CzuCzu Biblioteczka dziecka CzuCzu Biblioteczka dziecka
Producent: CzuCzu
Cena: 31,27 zł
szt.
zobacz więcej
CzuCzu Dźwięki Tam Zwierzęta CzuCzu Dźwięki Tam Zwierzęta
Producent: CzuCzu
Cena: 22,40 zł
szt.
zobacz więcej
CzuCzu Książeczka Cyfry CzuCzu Książeczka Cyfry
Producent: CzuCzu
Cena: 20,15 zł
szt.
zobacz więcej
CzuCzu Książeczka Litery CzuCzu Książeczka Litery
Producent: CzuCzu
Cena: 20,15 zł
szt.
zobacz więcej
CzuCzu Mała Akademia Zwierzątka CzuCzu Mała Akademia Zwierzątka
Producent: CzuCzu
Cena: 17,15 zł
szt.
zobacz więcej
CzuCzu Starter malucha - Co widzę CzuCzu Starter malucha - Co widzę
Producent: CzuCzu
Cena: 32,77 zł
szt.
zobacz więcej
CzuCzu Zestaw Biblioteczka malucha CzuCzu Zestaw Biblioteczka malucha
Producent: CzuCzu
Cena: 32,77 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl