Strona główna

Strona główna

Modele kompozytowe

Modele kompozytowe samochodów i motocykli

Modele kompozytowe charakteryzują się wysoką jakością materiałów, z których są skonstruowane. Jednocześnie składanie ich nie jest skomplikowane dzięki czemu nadają się idealnie na prezent zarówno dla dorosłych i dzieci. Składanie modeli kompozytowych pozwala rozwijać pasję modelarską i kolekcjonerską. Dzięki nim każdy może stworzyć swoją własną kolekcję pojazdów, które idealnie prezentują się na półkach.

W naszym asortymencie posiadamy motocykle oraz samochody Maisto, w tym wiele znanych marek pojazdów lądowych jak Lamborghini, Chevrolet czy Bugatti. Podczas zabawy modelami kompozytowymi dziecko może rozwijać cenne umiejętności jak kreatywność czy pewność siebie. Dodatkowo jest to świetny sposób na zacieśnienie relacji rodzinnych podczas wspólnej zabawy.

Kompozytowe modele samochodów i motocykli charakteryzują się ruchomymi elementami oraz dbałością o każdy szczegół, nawet tak mały jak stopka do motocykla. Składane modele są wiernymi kopiami dużych samochodów lub motocykli wykonanymi na licencjach uzyskanych od firm samochodowych i motocyklowych. Z motocykli oferujemy wierne kopie motocykli firmy Harley Davidson, np. oficjalny licencjonowany motocykl marki Harley-Davidson w skali 1:12. 

Filtry aktywne