Strona główna

Strona główna

Zabawki sortery

Sortery dla dzieci

Sortery to jedne z najbardziej popularnych zabawek przeznaczonych dla małych dzieci. Służą one nie tylko do zabawy, ale również pełnią funkcję edukacyjną i są ważne w kontekście rozwoju. Tego rodzaju zabawki nadają się do zabawy szczególnie dla tych najmłodszych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawki, które są bezpieczne nawet dla kilkumiesięcznych maluchów!

Sortery – dlaczego warto je kupić?

Sortery przede wszystkim służą do grupowania poszczególnych przedmiotów zgodnie z cechami. Najczęściej grupuje się je według wielkości i kształtu. Im wcześniej dziecko zacznie bawić się takimi przedmiotami, tym lepiej. Od wczesnych lat jedną z najważniejszych umiejętności, jaką powinno nabyć małe dziecko, jest chwytanie. Prawidłowy chwyt i rozwinięta motoryka w przyszłości procentuje umiejętnościami w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Dzięki zabawie sorterami dziecko uczy się chwytać i utrzymywać dłużej przedmioty, ale nie tylko. Pozwalają one również rozpoznawać kolory i kształty, a także pomagają utrzymać skupienie na dłuższą chwilę. Dzięki czemu dziecko jest zajęte zabawą, a jednocześnie ma możliwość poznawania i uczenia się nowych umiejętności. Ważne jednak jest, żeby wybrać sortery odpowiednie do wieku i indywidualnych predyspozycji dziecka. Dlatego u nas znajdziesz różnorodne zestawy kolorowych sorterów adekwatnych do wieku.

Sortery – coś więcej, niż zabawa

W naszym sklepie znajdują się sortery, które umożliwiają nie tylko dobrą zabawę, ale także pomogą na wczesnym etapie życia nauczyć się wielu innych umiejętności, takich jak poznawanie liczb. To dobry prezent już dla nieco starszych dzieci. Spośród naszego asortymentu wybierzesz sortery plastikowe i drewniane, które mają dobre opinie. Drewniane sortery są bezpieczniejsze, ponieważ nie zawierają szkodliwych dla zdrowia ftalanów i PCV. Dzięki temu możesz osiągnąć spokój bez zamartwiania się o szkodliwość materiału, które dotyka dziecko.

Sortery to dobry pomysł na prezent dla najmłodszych. Rozwijają sprawność manualną, edukują i pochłaniają uwagę. Zobacz, który zestaw w naszym sklepie odpowiada wiekowi Twojego dziecka i przekonaj się, ile radości z zabawy będzie miało!

Filtry aktywne