Strona główna

Strona główna

POJAZDY

Autka i samochody czy pociągi i kolejki elektryczne?

Zabawki Pojazdy to różnorodne auta od najprostszych, wytrzymałych i bezpiecznych zabawek dla najmłodszych aż po skomplikowane sterowane radiem samochody RC. W tej grupie będą zabawki pociągi oraz kolejki drewniane lub plastikowe, wiernie oddające naturalne ciuchcie i lokomotywy.

Jednak najwięcej jest pojazdów kołowych, licznie reprezentowane przez auta strażackie, karetki pogotowia, koparki czy ciężarówki. Zabawki auta to także miniaturowe autka wyścigowe wraz z garażami i różnorodnymi zjeżdżalniami. Dostępne u nas zestawy torów wyścigowych będą doskonałym prezentem dla każdego fana samochodów i sportów wyścigowych. Garaż będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji samochodów, który pozwoli je przy okazji uporządkować.

Zabawki pojazdy to nie tylko zabawki skierowane do chłopców. Wierzymy, że dziewczynki znajda również interesujące pojazdy, które zajmą je na dłuższy czas. Posiadamy autka pochodzące z gier oraz bajek. Pojazdy RC w postaci helikopterów lub Monster Trucków będą wyzwaniem zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Auta sterowane radiem to doskonała zabawa dla pasjonatów nowoczesnych technologii.

Dla fanów kolejek i pociągów oferujemy duży wybór zestawów oraz pojedyncze modele pociągów i lokomotyw. Posiadamy zarówno najprostsze drewniane modele pociągów jak i kolejki z napędem elektrycznym. Nasze zestawy można wzbogacić o dodatkowe elementy takie jak dodatkowe zestawy torów lub zwrotnice a także budynki, dzięki którym zabawa nigdy nie będzie nudna. 

Filtry aktywne