Strona główna

Strona główna

Tory

Zabawkowe tory wyścigowe samochodowe oraz tory dla kolejek elektrycznych

Tor wyścigowy to zabawka, dzięki której dziecko czerpie ogromną radość z zabawy, gdyż samodzielnie decyduje o tym w jaki sposób oraz z którego miejsca puścić swój samochód aby ten przejechał  trasę jak najszybciej lub jak najdalej. Takie wyścigi to doskonała zabawa i rywalizacja z innymi dziećmi o tytuł najlepszego kierowcy. Oprócz zabawy, tory wyścigowe mają tę zaletę że w przyjemny sposób zapoznają dzieci z podstawowymi prawami fizyki oraz wyrabiają kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia. 

Zabawkowe tory samochodowe mogą być układane w różny sposób co zwiększa zainteresowanie dzieci oraz pozwala im wymyślać ich własne skomplikowane trasy wyścigowe. Dla niektórych dzieci od samych wyścigów aut ważniejsze może być ułożenie torów według własnego pomysłu i stworzenie ciekawej trasy wyścigowej.

Tory i kolejki to zabawki które znajdują się praktycznie w każdym dziecięcym pokoju. Kolejki elektryczne to zabawki które posiadają tory składające się z wielu elementów, które można układać w różny sposób. Podobnie jak tory wyścigowetory kolejowe można za każdym razem zbudować w nieco inny sposób a samo budowanie może być ciekawą zabawą dla dziecka. Jazda pociągiem po samodzielnie ułożonych torach będzie dla dziecka podwójnie satysfakcjonująca i motywująca do wymyślania kolejnej wersji ułożenia torów i sprawdzenia jak porusza się po nich model lokomotywy elektrycznej lub ciuchci na baterie. 

Filtry aktywne