Paldea Evolved - Build and Battle Stadium

Energia rośnie, budzą się nowe moce, niespodziewanie ukazują się niebezpieczne legendarne Pokemony! Meowscarada ex, Skeledirge ex i Quaquaval ex ewoluują, aby pojawić się na scenie z fascynującą magią, śpiewem i tańcem. Tymczasem Forretress, Slowking i Dedenne błyszczą jako Tera Pokémon ex, a Chien-Pao ex, Ting-Lu ex i inni ujawniają onieśmielające siły trudne do obłaskawienia i dowodzenia. Nawet Pikachu dołączy do imprezy w dodatku Pokémon: Paldea Evolved! Rozszerzenie Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved to ponad 190 kart, 15 nowych Pokémonów ex, kryształowy Tera Pokémon ex, ponad 30 kart trenerów i masa specjalnych ilustracji!
Pokemon TCG
WKPOKKKUFI53722
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
297,40 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Energia rośnie, budzą się nowe moce, niespodziewanie ukazują się niebezpieczne legendarne Pokemony!

Meowscarada ex, Skeledirge ex i Quaquaval ex ewoluują, aby pojawić się na scenie z fascynującą magią, śpiewem i tańcem. Tymczasem Forretress, Slowking i Dedenne błyszczą jako Tera Pokémon ex, a Chien-Pao ex, Ting-Lu ex i inni ujawniają onieśmielające siły trudne do obłaskawienia i dowodzenia. Nawet Pikachu dołączy do imprezy w dodatku Pokémon: Paldea Evolved!

Rozszerzenie Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved to ponad 190 kart, 15 nowych Pokémonów ex, kryształowy Tera Pokémon ex, ponad 30 kart trenerów i masa specjalnych ilustracji!

Pokemon TCG
WKPOKKKUFI53722

Arkusz danych

Wiek
od 6 lat
Rodzaj
Kolekcjonerskie
Wymagania wiekowe
od 6 lat
Marka
Pokemon
Max. liczba graczy
Nie dotyczy
Wersja językowa
Angielska
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 12,5 x 18,75 x 8,75 cm
Akcesoria w zestawie
2x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved - Build & Battle Box
3x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paldea Evolved - Booster
Karty Basic Energy
Kostki
Znaczniki

Szczegółowe odniesienia

EAN13
820650853722

16 innych produktów w tej samej kategorii: