Gra Descent: Legendy Mroku-Wojna zdrajcy

Descent: Legendy Mroku - Wojna zdrajcy. Nadeszła Czwarta Epoka Mroku.Upiorne wojska Waiqara Nieumarłego walczą ze sługami Smoczej Władczyni Levirax, a hordy barbarzyńców Uthuk Yllan panoszą się, jakby ktoś nimi kierował. Gdy ważą się losy całego Terrinoth, nasi bohaterowie starają się zapewnić lepszą przyszłość swojej ojczyźnie. Ale czy podołają temu zadaniu?Descent: Legendy Mroku - Wojna zdrajcy to drugi akt przygodowej gry planszowej o przemierzaniu podziemi. Podczas zabawy 1-4 graczy wciela się w postaci Brynn, Fuksa, Galadena, Kehli, Syrusa i Vaerix. Śmiałkowie podejmują dalsze wysiłki, aby ocalić królestwo przed złem, które próbuje zniszczyć ich dziedzictwo. Czekają na Was nowe zdolności do opanowania, nowi wrogowie do pokonania i nowe historie do opowiedzenia. Czy zdołacie się...
Rebel
WGRBEP0UN023567
Pozostało tylko 9 sztuk w magazynie!
714,51 zł
Brutto

Descent: Legendy Mroku - Wojna zdrajcy. Nadeszła Czwarta Epoka Mroku.

Upiorne wojska Waiqara Nieumarłego walczą ze sługami Smoczej Władczyni Levirax, a hordy barbarzyńców Uthuk Yllan panoszą się, jakby ktoś nimi kierował. Gdy ważą się losy całego Terrinoth, nasi bohaterowie starają się zapewnić lepszą przyszłość swojej ojczyźnie. Ale czy podołają temu zadaniu?

Descent: Legendy Mroku - Wojna zdrajcy to drugi akt przygodowej gry planszowej o przemierzaniu podziemi. Podczas zabawy 1-4 graczy wciela się w postaci Brynn, Fuksa, Galadena, Kehli, Syrusa i Vaerix. Śmiałkowie podejmują dalsze wysiłki, aby ocalić królestwo przed złem, które próbuje zniszczyć ich dziedzictwo. Czekają na Was nowe zdolności do opanowania, nowi wrogowie do pokonania i nowe historie do opowiedzenia. Czy zdołacie się przeciwstawić nadciągającemu Mrokowi, a może Wasze legendy zakończą się pośród pożogi i ruin?
Czym jest Descent: Legendy Mroku?

To ogromna gra przygodowa podzielona na akty. Każdy z nich składa się z kilkunastu misji i jest rozdziałem epickiej historii o szóstce śmiałków walczących z siłami ciemności. Każdy z nich ma własną osobowość i ciekawą przeszłość, a podejmowane przez graczy decyzje będą miały wpływ na to, w jakim kierunku rozwiną się bohaterowie i jaki ekwipunek oraz umiejętności zdobędą. Choć zabawa toczy się na przestrzennej planszy, przez całą rozgrywkę prowadzi nas specjalnie przygotowana aplikacja zawierająca zarówno informacje dotyczące fabuły, jak i ścieżki rozwoju postaci. To rozbudowana opowieść, a kolejność podejmowanych działań decyzje graczy będą miały realny wpływ na jej kształt.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Descent: Legendy Mroku.

WGRBEP0UN023567

Arkusz danych

Wiek
od 14 lat
Rodzaj
Przygodowe
Wymagania wiekowe
od 14 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Max. liczba graczy
4
Czas gry
180 min
Wersja
Dodatek
Wersja językowa
Polska
Akcesoria w zestawie
2 arkusze podłoży
2 żetony oddziaływania/odkrycia
3 kafelki mapy
6 kart bohaterów
8 kart akcesoriów
9 kart pancerzy
12 kart przedmiotów zużywalnych
18 kart legend
21 żetonów zmęczenia
24 karty umiejętności
26 plastikowych figurek
27 kart broni
34 elementy terenu
60 żetonów stanów
Karta towarzysza
Krypta/podwyższenie
Schematy składania elementów
plastikowa podpórka

Szczegółowe odniesienia

EAN13
841333123567

16 innych produktów w tej samej kategorii: