Zestaw Paradox Rift Build & Battle Stadium

Zestaw Paradox Rift Build & Battle Stadium Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet - Paradox Rift wprowadzi Pokémony starożytne, Pokémony przyszłości oraz karty trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023. Starożytne Pokémony uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają starożytne Pokémony, a karty trenerów przyszłości wspomagają przyszłe Pokémony. W nadchodzącym rozszerzeniu do Pokémon TCG...
Pokemon TCG
WGPOKK0UFI54224
Pozostało tylko 20 sztuk w magazynie!
306,12 zł
Brutto

Zestaw Paradox Rift Build & Battle Stadium

Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet - Paradox Rift wprowadzi Pokémony starożytne, Pokémony przyszłości oraz karty trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023. Starożytne Pokémony uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają starożytne Pokémony, a karty trenerów przyszłości wspomagają przyszłe Pokémony.

W nadchodzącym rozszerzeniu do Pokémon TCG powrócą też maszyny techniczne, które pojawią się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.

Pokemon TCG
WGPOKK0UFI54224

Arkusz danych

Wiek
od 6 lat
Rodzaj
Kolekcjonerskie
Materiał
Karton
Papier / Makulatura
Marka
Pokemon
Max. liczba graczy
Nie dotyczy
Wersja językowa
Angielska
Akcesoria w zestawie
2 x Gotowa talia, każda zawierająca 40 kart
2 x Karta promo
2 x Znacznik
7 x Kostka
11 x Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Paradox Rift - Booster
121 x karta energii
121 x karta energii

Szczegółowe odniesienia

EAN13
820650854224

16 innych produktów w tej samej kategorii: