Krążki edukacyjne

Little Smoby Tubo to zabawka edukacyjna dla dzieci od 1 roku, która oferuje wiele możliwości łączenia, budowania i układania. Krok po kroku maluchy mogą rozwijać swoje zdolności motoryczne. W wieku około 12 miesięcy dziecko może odkrywać i doskonalić swoją wyobraźnię, chwytając Tubo do zabawy dzięki odpowiedniemu kształtowi. Od 18 miesiąca życia uczy się bardziej skomplikowanych ruchów, takich jak składanie, budowanie i układanie poszczególnych części. Kolorystyka zabawki Little Smoby wspomaga naukę kolorów i pobudza wyobraźnię.12 części Little Smoby Tubo można połączyć, tworząc różnorodne kształty (wąż, gwiazda, dyski, pierścienie...) i można je łączyć ze sobą i układać jeden na drugim.Smukły, zaokrąglony kształt zabawki idealnie pasuje do rączek małych odkrywców.
Smoby
WESMOZ0U1040307
Pozostało tylko 12 sztuk w magazynie!
69,21 zł
Brutto

Little Smoby Tubo to zabawka edukacyjna dla dzieci od 1 roku, która oferuje wiele możliwości łączenia, budowania i układania. Krok po kroku maluchy mogą rozwijać swoje zdolności motoryczne. W wieku około 12 miesięcy dziecko może odkrywać i doskonalić swoją wyobraźnię, chwytając Tubo do zabawy dzięki odpowiedniemu kształtowi. Od 18 miesiąca życia uczy się bardziej skomplikowanych ruchów, takich jak składanie, budowanie i układanie poszczególnych części. Kolorystyka zabawki Little Smoby wspomaga naukę kolorów i pobudza wyobraźnię.

12 części Little Smoby Tubo można połączyć, tworząc różnorodne kształty (wąż, gwiazda, dyski, pierścienie...) i można je łączyć ze sobą i układać jeden na drugim.

Smukły, zaokrąglony kształt zabawki idealnie pasuje do rączek małych odkrywców.

Smoby
WESMOZ0U1040307

Arkusz danych

Wiek
od 12 miesięcy
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 12 miesięcy
Kolor
Wielokolorowy
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 18 x 9 x 26.5 cm
Wymiary
Średnica: 11.7 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
3032161403076

2 innych produktów w tej samej kategorii: