Hot Wheels Premium 100-lecie Disneya zestaw 5 aut

Hot Wheels świętuje Disney 100 dzięki temu zestawowi pięciu ulubionych przez fanów replik pojazdów Hot Wheels. Każdy samochód jest w skali 1:64 i ma doskonałe wykonanie z oponami Real Riders oraz karoserią i podwoziem Metal/Metal. Zestaw został wybrany spośród szerokiej gamy postaci i historii Disneya i Pixara i jest dostarczany w specjalnym pudełku, aby ułatwić kolekcjonowanie. To idealny prezent dla największego fana Disneya i kolekcjonera samochodzików. Kolory i zdobienia mogą się różnić. Świętuj Disney 100 dzięki specjalnej kolekcji uwielbianych przez fanów replik samochodów Hot Wheels od Disneya i Pixara. Każdy odlewany pojazd ma skalę 1:64 i jest wyposażony w opony Real Riders oraz karoserię i podwozie Metal, co zapewnia doskonałe wykonanie. Zestaw zawiera repliki pojazdów z Toy...
Hot Wheels
WNHTWS0CC023472
Pozostało tylko 3 sztuk w magazynie!
186,43 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Hot Wheels świętuje Disney 100 dzięki temu zestawowi pięciu ulubionych przez fanów replik pojazdów Hot Wheels. Każdy samochód jest w skali 1:64 i ma doskonałe wykonanie z oponami Real Riders oraz karoserią i podwoziem Metal/Metal. Zestaw został wybrany spośród szerokiej gamy postaci i historii Disneya i Pixara i jest dostarczany w specjalnym pudełku, aby ułatwić kolekcjonowanie. To idealny prezent dla największego fana Disneya i kolekcjonera samochodzików. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Świętuj Disney 100 dzięki specjalnej kolekcji uwielbianych przez fanów replik samochodów Hot Wheels od Disneya i Pixara.
  • Każdy odlewany pojazd ma skalę 1:64 i jest wyposażony w opony Real Riders oraz karoserię i podwozie Metal, co zapewnia doskonałe wykonanie.
  • Zestaw zawiera repliki pojazdów z Toy Story, Brave, Onward i 101 dalmatyńczyków, które przemawiają do pokoleń.
  • Jest dostarczany w specjalnym pamiątkowym pudełku, aby zwiększyć kolekcjonerstwo.
  • Specjalny pakiet rocznicowy sprawia, że jest to wspaniały prezent dla największego fana Disneya, który kocha samochody z motywami Disneya Hot Wheels.
WNHTWS0CC023472

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Skala
1:64
Rodzaj
Samochody
Materiał
Metal
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
Hot Wheels
Seria pojazdów
Hot Wheels
Serial TV/Film kinowy
Tak
Akcesoria w zestawie
5 Replik samochodów Premium

Szczegółowe odniesienia

EAN13
194735101856

16 innych produktów w tej samej kategorii: