Gravitrax Zestaw Startowy

Gravitrax Zestaw Startowy Gravitrax to system torów kulkowych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, po której poruszają się metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca. Zestaw Startowy GraviTrax składa się z ponad 100 części i 18 różnych elementów konstrukcyjnych, z których można wyczarować zarówno tor wyścigowy jak i skomplikowaną, pełną zakrętów i nieoczekiwanych przeszkód drogę dla jednej lub kilku kulek.Zestaw zamknięto w duże, białe, kartonowe opakowanie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie wszystkich elementów. Dla początkujących do zestawu dołączona jest instrukcja z zadaniami i planami konstrukcyjnymi o różnych poziomach trudności, natomiast można również działać samodzielnie i planować ułożenie swojego zestawu GraviTraxa wedle...
WGRVPS0UC022410
Pozostało tylko 30 sztuk w magazynie!
182,63 zł
Brutto

Gravitrax Zestaw Startowy

Gravitrax to system torów kulkowych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, po której poruszają się metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca. Zestaw Startowy GraviTrax składa się z ponad 100 części i 18 różnych elementów konstrukcyjnych, z których można wyczarować zarówno tor wyścigowy jak i skomplikowaną, pełną zakrętów i nieoczekiwanych przeszkód drogę dla jednej lub kilku kulek.

Zestaw zamknięto w duże, białe, kartonowe opakowanie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie wszystkich elementów. Dla początkujących do zestawu dołączona jest instrukcja z zadaniami i planami konstrukcyjnymi o różnych poziomach trudności, natomiast można również działać samodzielnie i planować ułożenie swojego zestawu GraviTraxa wedle własnej fantazji.

Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitracją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom.Zestaw Startowy GraviTrax można rozszerzać w nieskończoność, dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom. Ponadto Zestaw Startowy Gravitrax łączy się ze wszystkimi produktami serii PRO oraz POWER.

WGRVPS0UC022410

Arkusz danych

Wiek
od 8 lat
Rodzaj
Plastikowe
Materiał
Karton
Papier / Makulatura
Tworzywo sztuczne
Obszar
Konstrukcyjne
Wymagania wiekowe
od 8 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 33,8 x 33,8 x 11 cm
Akcesoria w zestawie
2 x Przezroczysty poziom
2 x Zwrotnica
3 x Długa szyna
3 x Skrzyżowanie
4 x Element podstawowy
4-częściowa podstawa
6 x Kulka
6 x Średnia szyna
9 x Krótka szyna
12 x Mały element dystansowy
21 x Zakręt
40 x Duży element dystansowy
Armatka magnetyczna
Cel
Element startowy
Element łączący 3w1
Plany konstrukcyjne
Wir
Wkład do elementów podstawowych: 2 łapacze, wolny spadek, rozprysk, podłużny element końcowy
Zestaw zadań

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4005556224104

16 innych produktów w tej samej kategorii: