Gra Twilight Imperium Proroctwo Królów

Gra Twilight Imperium Proroctwo KrólówOgromne rozszerzenie Proroctwo królów jest wypełnione po brzegi nowymi elementami, które możesz dodać do swojego egzemplarza Twilight Imperium. Galaktyka znacznie się rozrosła, od kiedy do gry dołączyło siedem nieznanych dotąd ras. Każda może pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami, ale też obciążona jest różnymi słabościami. Wystarczy wymienić Mahactów posiadających moc modyfikowania genów, czujnych strażników ze Srebrnego Klucza, czy tajemniczych i starożytnych Niebian. Jednak nie tylko obecność nowych ras wpływa na powiększenie się Galaktyki! Czterdzieści nowych kafelków układów i korytarzy nadprzestrzennych wzbogaca planszę o kolejne planety i przeszkody, a dzięki znajdującym się w pudełku dwóm zestawom elementów graczy w nowych kolorach możesz...
Galakta
WGGLTP0UN005999
Pozostało tylko 8 sztuk w magazynie!
439,35 zł
Brutto

Gra Twilight Imperium Proroctwo Królów

Ogromne rozszerzenie Proroctwo królów jest wypełnione po brzegi nowymi elementami, które możesz dodać do swojego egzemplarza Twilight Imperium. Galaktyka znacznie się rozrosła, od kiedy do gry dołączyło siedem nieznanych dotąd ras. Każda może pochwalić się wyjątkowymi zdolnościami, ale też obciążona jest różnymi słabościami. Wystarczy wymienić Mahactów posiadających moc modyfikowania genów, czujnych strażników ze Srebrnego Klucza, czy tajemniczych i starożytnych Niebian. Jednak nie tylko obecność nowych ras wpływa na powiększenie się Galaktyki! Czterdzieści nowych kafelków układów i korytarzy nadprzestrzennych wzbogaca planszę o kolejne planety i przeszkody, a dzięki znajdującym się w pudełku dwóm zestawom elementów graczy w nowych kolorach możesz zagrać w Twilight Imperium nawet w osiem osób.

To jednak ledwie niewielka część elementów, jakie znajdziesz w tym rozszerzeniu! Wraz z nim nadciąga cała gama unikatowych kart liderów, którzy dodadzą wyjątkowego charakteru wybranej przez Ciebie rasie. Wspierają oni każdą rasę w grze, dając Ci możliwość odblokowania podczas gry specjalnych zdolności. Potężne mechy wkraczają ciężko na pola bitew, jako nowe, potężne wojska naziemne z wyjątkowymi zdolnościami specjalnymi, odpowiednimi dla każdej z ras. W miarę, jak zagłębiasz się coraz dalej w niezbadane obszary Galaktyki, zupełnie nowe talie eksploracji pozwalają wypełnić nieznane planety i pustkę kosmosu wspaniałymi odkryciami, między innymi fragmentami, które możesz łączyć w budzące podziw i grozę relikty. Nowe karty akcji, polityki, celów, technologii, weksli, legendarnych planet i wiele, wiele innych sprawiają, że Proroctwo królów to obowiązkowe rozszerzenie dla każdego fana Twilight Imperium!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Twilight Imperium: Świt nowej ery.

WGGLTP0UN005999

Arkusz danych

Wiek
od 14 lat
Rodzaj
Strategiczne i ekonomiczne
Wymagania wiekowe
od 14 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Max. liczba graczy
8
Czas gry
8 h
Wersja
Dodatek
Wersja językowa
Polska
Akcesoria w zestawie
2 arkusze dowodzenia
4 karty zdolności legendarnych planet
4 żetony tunelu czasoprzestrzennego gamma (3 ogólne i 1 Creussyjczyków)
5 żetonów uśpionych Ul
6 żetonów rozdarcia wymiarów (3 Koterii i 3 Nekrowirusa)
7 arkuszy ras
8 arkuszy liderów
10 kart reliktów
13 kart polityki
13 żetonów dodatków (6 ogólnych, 4 technologii, 1 SZ, i 2 Tytanów)
20 kart akcji
20 żetonów pogranicza
24 karty jednostek mechów
24 karty weksli
32 plastikowe jednostki mechów (po 4 jednostki w 8 kolorach) 40 kafelków układów i korytarzy nadprzestrzennych
40 kart celów
40 kart planet
42 żetony dóbr i towarów (dwustronne)
71 żetonów myśliwców
71 żetonów piechoty
74 karty eksploracji (20 kulturowych, 20 przemysłowych, 20 niegościnnych i 14 pogranicza)
74 karty liderów
112 żetonów dowodzenia
118 plastikowych jednostek z gry podstawowej (po 59 jednostek w 2 kolorach)
119 żetonów kontroli
128 kart technologii
Poprawione karty strategii
Żeton burzy jonowej (dwustronny)
Żeton planety Miraż
Żeton zniszczonej planety

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5902259205999

16 innych produktów w tej samej kategorii: