Gra Catan - Edycja 3D

Catan 3DJesteście pierwszymi osadnikami, którzy przybyli na wyspę Catan. Szybko wznosicie pierwsze osady i budujecie pierwsze drogi. Okoliczne tereny zapewniają wam surowce niezbędne do rozwoju. Handel kwitnie, a osady rozrastają się do miast.Jednak po pewnym czasie na wyspie zaczyna brakować miejsca wtedy rozpoczyna się walka o ziemię, surowce i władzę. Pora wprowadzić w życie wasz błyskotliwy plan, licząc przy tym na odrobinę szczęścia!Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Osiedlaj się na zboczach majestatycznych gór lub na rozległych pastwiskach. Gromadź zasoby, handluj i rozbudowuj wyspę, która rozkwita na Twoich oczach. Ta długo oczekiwana edycja 3D oparta jest na...
Galakta
WGGLTP0UJ006354
Pozostało tylko 5 sztuk w magazynie!
1 070,10 zł
Brutto

Catan 3D

Jesteście pierwszymi osadnikami, którzy przybyli na wyspę Catan. Szybko wznosicie pierwsze osady i budujecie pierwsze drogi. Okoliczne tereny zapewniają wam surowce niezbędne do rozwoju. Handel kwitnie, a osady rozrastają się do miast.

Jednak po pewnym czasie na wyspie zaczyna brakować miejsca wtedy rozpoczyna się walka o ziemię, surowce i władzę. Pora wprowadzić w życie wasz błyskotliwy plan, licząc przy tym na odrobinę szczęścia!

Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!

Osiedlaj się na zboczach majestatycznych gór lub na rozległych pastwiskach. Gromadź zasoby, handluj i rozbudowuj wyspę, która rozkwita na Twoich oczach. Ta długo oczekiwana edycja 3D oparta jest na kunsztownie zaprojektowanych kafelkach terenu, których modele zostały własnoręcznie wyrzeźbione przez samego Klausa Teubera.

WGGLTP0UJ006354

Arkusz danych

Wiek
od 10 lat
Rodzaj
Rodzinne i towarzyskie
Wymagania wiekowe
od 10 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Max. liczba graczy
4
Czas gry
75 min
Wersja
Podstawa
Wersja językowa
Polska
Akcesoria w zestawie
2 karty specjalne
2 podstawki na karty
2 unikatowe kości
4 karty kosztów budowy
6 pomalowanych ramek morza
9 pomalowanych portów
16 miast
18 żetonów z liczbami
19 pomalowanych pól terenu
20 osad
25 kart rozwoju
60 dróg
95 kart zasobów
Almanach
złodziej

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5902259206354

16 innych produktów w tej samej kategorii: