Figurki Mini Brands Global seria 3 karton 24 sztuki

ZURU 5 Surprise Figurki Mini Brands Global seria 3 karton 24 sztukiDaj się zaskoczyć niespodziankowym kapsułom z 3. serii Toy Mini Brands Global! Nie dowiesz się, jakie zabawki na ciebie czekają, dopóki nie uchylisz wieczka i nie zajrzysz do środka! W każdej kapsule kryje się aż 5 tajemniczych miniatur, które stanowią pomniejszoną replikę zabawek od takich zabawkowych gigantów, jak Hasbro, K-nex, Nee Doh, Tamagotchi i mnóstwa innych wiodących marek. W 3 serii. Toy Mini Brands Global czeka na was aż 90 miniaturowych zabawek oraz akcesoriów, które możecie znać z własnej kolekcji. Oferta obejmuje zarówno te najpopularniejsze, jak i ultra rzadkie produkty, które będą prawdziwymi perełkami w twoim zbiorze minizabawek! Zbierz je wszystkie, stwórz niesamowitą kolekcję kultowych miniatur i baw...
WFSURI0UCI44150
Pozostało tylko 30 sztuk w magazynie!
1 139,27 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 139,27 zł

ZURU 5 Surprise Figurki Mini Brands Global seria 3 karton 24 sztuki

Daj się zaskoczyć niespodziankowym kapsułom z 3. serii Toy Mini Brands Global! Nie dowiesz się, jakie zabawki na ciebie czekają, dopóki nie uchylisz wieczka i nie zajrzysz do środka! W każdej kapsule kryje się aż 5 tajemniczych miniatur, które stanowią pomniejszoną replikę zabawek od takich zabawkowych gigantów, jak Hasbro, K-nex, Nee Doh, Tamagotchi i mnóstwa innych wiodących marek.

W 3 serii. Toy Mini Brands Global czeka na was aż 90 miniaturowych zabawek oraz akcesoriów, które możecie znać z własnej kolekcji. Oferta obejmuje zarówno te najpopularniejsze, jak i ultra rzadkie produkty, które będą prawdziwymi perełkami w twoim zbiorze minizabawek! Zbierz je wszystkie, stwórz niesamowitą kolekcję kultowych miniatur i baw się w prowadzenie własnego minisklepu z zabawkami!

  • Seria 3. Toy Mini Brands Global przedstawia 90 miniaturowych zabawek i akcesoriów od najpopularniejszych marek, takich jak Hasbro, K'nex, Nee Doh, Tamagotchi i innych.
  • Każda kapsuła to aż 5 miniatur, które odkryjesz dopiero po uchyleniu wieczka.
  • Zbierz wszystkie minizabawki z serii 3., zarówno te najsłynniejsze, jak i absolutnie unikatowe.
  • Ryzyko zadławienia - Małe elementy - Nie dla dzieci poniżej 3 lat. Zalecany wiek 3+

Cena za karton zawierający 24 sztuki.

WFSURI0UCI44150

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Typ
Inne
Wariant
Zestaw
Waga
80 g
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania jednostkowego: 8.5 x 8.5 x 8.5 cm
Akcesoria w zestawie
5 x figurka niespodzianka lub akcesoria
Kula 5 Surprise Toy Mini Brands Series 3

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5903076514325

16 innych produktów w tej samej kategorii: