Figurka Jurassic World Eko Triceratops Obrońca Środowiska

Figurka Jurassic World Eko Triceratops Obrońca Środowiska Ta duża figurka Jurassic World Triceratops została wykonana w 60, z plastiku z certyfikatem ISCC (podejście bilansu masy). Mierząca 43 cm długości figurka Triceratopsa Obrońcy środowiska ma imponujący kołnierz i rogi charakterystyczne dla tego gatunku oraz ruchome nogi, ogon i szczękę. Ta figurka o wyglądzie przystosowanym do pustynnego środowiska to świetne uzupełnienie każdej kolekcji dinozaurów. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Dla fanów dinozaurów od 4 roku życia. Kolory i...
Mattel
WFMAAA0UC054785
Pozostało tylko 5 sztuk w magazynie!
288,36 zł
Brutto

Figurka Jurassic World Eko Triceratops Obrońca Środowiska

Ta duża figurka Jurassic World Triceratops została wykonana w 60, z plastiku z certyfikatem ISCC (podejście bilansu masy). Mierząca 43 cm długości figurka Triceratopsa Obrońcy środowiska ma imponujący kołnierz i rogi charakterystyczne dla tego gatunku oraz ruchome nogi, ogon i szczękę. Ta figurka o wyglądzie przystosowanym do pustynnego środowiska to świetne uzupełnienie każdej kolekcji dinozaurów. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Dla fanów dinozaurów od 4 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zabawka eko! Ta figurka Jurassic World Triceratops została wykonana w 60, z plastiku z certyfikatem ISCC (podejście bilansu masy). Wybierz ją, aby przyczyniać się do odpowiedzialnego pozyskiwania materiałów biopochodnych.
  • Pustynny obrońca! Imponujące rogi i kołnierz wyróżniają triceratopsa o wyjątkowym pustynnym wyglądzie, mierzącego 43 cm długości i 17,5 cm wysokości. Jest gotowy do dynamicznej zabawy dzięki ruchomym nogom, ogonowi, głowie i szczęce.
  • Przemyślane opakowanie! Troska o środowisko wyraża się nawet poprzez opakowanie, które zostało wykonane z kartonu z recyklingu z certyfikatem FSC oraz wykorzystuje druk z tuszem z oleju roślinnego.
  • Interaktywne atrakcje! Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.
  • Zabawa wirtualna! W niesamowitych grach czeka Cię mnóstwo przygód: odkryj tryb rentgena i termiczny, ścigaj i łap dinozaury w różnych środowiskach oraz ratuj je i wypuszczaj w ich naturalnym otoczeniu.
WFMAAA0UC054785

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wysokość
17.5 cm
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Marka
Jurassic World
Typ
Bajkowe
Zwierzęta
Wariant
Figurka
Głębokość
43 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
194735165421

16 innych produktów w tej samej kategorii: