Drewniana układanka 4w1 Cyfry Rybki

Drewniana układanka 4w1 Cyfry RybkiDrewniana układanka 4w1 z literkami i rybkami do łowieniaTa układanka 4w1 wykonana z drewna, to wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny, który dzięki wielu niesamowicie przydatnym elementom, pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to stworzony dla trzy latków zestaw, którego przepiękne, żywe kolory ułatwią rozróżnianie odcieni, a różne elementy w formie kształtów i cyferek świetnie sprawdzą się przy nauce poznawania ich przez dziecko. Układanka składa się z kilku małych pszczółek, drewnianych elementów w kształcie rybek, kolorowych krążków do nakładania i cyferek od 1 do 10. W zestawie znajduje się również mała wędka z magnesem oraz małe, plastikowe szczypce. Całość wykonana jest z ekologicznego drewna pokrytego bezpiecznymi...
iWood
WEIWDN0UC025976
Pozostało tylko 30 sztuk w magazynie!
29,37 zł
Brutto

Drewniana układanka 4w1 Cyfry Rybki
Drewniana układanka 4w1 z literkami i rybkami do łowienia

Ta układanka 4w1 wykonana z drewna, to wspaniały, wielofunkcyjny zestaw edukacyjny, który dzięki wielu niesamowicie przydatnym elementom, pomoże maluchowi w zdobywaniu nowych umiejętności. Jest to stworzony dla trzy latków zestaw, którego przepiękne, żywe kolory ułatwią rozróżnianie odcieni, a różne elementy w formie kształtów i cyferek świetnie sprawdzą się przy nauce poznawania ich przez dziecko. Układanka składa się z kilku małych pszczółek, drewnianych elementów w kształcie rybek, kolorowych krążków do nakładania i cyferek od 1 do 10. W zestawie znajduje się również mała wędka z magnesem oraz małe, plastikowe szczypce. Całość wykonana jest z ekologicznego drewna pokrytego bezpiecznymi farbami oraz z elementów z tworzyw sztucznych.

Wiele możliwości zabawy
Wielość elementów w tej drewnianej układance daje szerokie możliwości sposobu zabawy. Na początek, maluch może zacząć od przekładania elementów paluszkami następnie, aby podnieść poziom trudności, może spróbować użyć dołączonych szczypczyków, których używanie wpłynie również na rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Kolejnym krokiem dla podniesienia trudności, będzie obsługa wędki z magnesem, którym można podnosić i przenosić elementy. Zabawa układanką pozwoli najmłodszym na rozwijanie ruchów precyzyjnych przy układaniu elementów we właściwych miejscach. Dla nieco starszego dziecka będzie natomiast nieocenioną pomocą przy nauce liczenia.

Zalety produktu:

  • Wysokiej jakości drewno
  • Przepiękne kolory
  • Wiele możliwości zabawy
  • Połączenie zabawy z nauką
  • Idealny prezent

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świat. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.

Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

WEIWDN0UC025976

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Rodzaj
Kształty i kolory
Liczenie
Pisanie
Materiał
Drewno
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Produkt na baterie
Nie
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 46,2 x 15,6 x 7,5 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
6935494725976

16 innych produktów w tej samej kategorii: