Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 247,00 zł

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 0 kg - 18 kg

Lista produktów według marki Clementoni

Clementoni

Clementoni powstała w 1936 roku we Włoszech w mieście Recanati założona przez Mario Clementoni. Produkcja rozpoczęła się od prostych gier planszowych, które powstały w garażu domu założyciela firmy, który wraz z grupą zaangażowanych znajomych podjął się wyzwania stworzenia czegoś, co podbije serca dzieci. Pierwszą produkcją firmy Clemlentoni stała się planszowa gra „Loteryjka Piosenek”. W 1967 roku firma odniosła ogromny sukces, prezentując pierwszą elektroniczną grę Sapientino, która na zawsze zmieniła spojrzenie na interaktywny sposób zdobywania wiedzy. Przez kolejne lata firma prężnie się rozwijała, zdobywając licencję na produkty marki Disneya, co znacznie pomogło w jej rozwoju. Obecnie firma tworzy zabawki edukacyjne przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, z których najważniejsze kategorie Clementoni upatruje w liniach dla najmłodszych: BabyClementoni, Disney Baby oraz Clemmy.

Obecnie oferta Clementoni zawiera zabawki dla dzieci w wieku od 0 miesięcy do 12 lat i starszych, zaczynając od wczesnego dzieciństwa z BabyClementoni, Disney Baby i linii Clemmy, następnie przechodząc do świata przedszkola i gier edukacyjnych zdominowanych przez znaną marką Sapientino, gry Naukowa Zabawa, ultranowoczesne tablety Made in Clementoni i mini komputery, zabawki kreatywne Crazy Chic, nie zapominając o "klasykach" – wysoko cenionych puzzlach. Niezwykle szeroki asortyment zabawek dla wszystkich grup wiekowych, które dorastały razem z całymi pokoleniami dzieci.

Jeśli Twoje dzieci lubią układanki, z pewnością spodobają im się przygotowane specjalnie dla najmłodszych propozycje tej marki. Puzzle Clementoni dla dzieci wyróżniają się motywami z popularnych bajek i filmów dla młodzieży. Takie są np. puzzle Clementoni Disney lub Harry Potter. Dzieciakom mogą spodobać się również puzzle fluorescencyjne Clementoni - ułożony obrazek będzie świecił w ciemności!
Wszystkim dzieciom spodoba się też nowość w ofercie marki Clementoni: puzzle 3D, które oglądać można przez załączone okulary. Dzięki nim zwykły obrazek nabiera soczystych kolorów, a dzieci mogą zanurzyć się w dżungli lub fascynującym podwodnym świecie.

Filtry aktywne