Zestaw z figurkami Pomieszczenie dla stajennego

Siodlarnia do rozbudowy 42591 Siodlarnia schleich HORSE CLUB jest doskonale wyposażona: Szczotki i grzebienie już czekają, aby nadać sierści Twojego konia piękny połysk. Uwielbia on specjalne traktowanie. W szafce znajduje się również wybór czapraków, które można włożyć pod siodło. Na ścianie wisi też dopasowana uzda. To całkiem przytulne miejsce do spędzania czasu, prawda? Pies i kot są podobnego zdania. Są bardzo podekscytowane i dotrzymują Ci towarzystwa podczas sesji pielęgnacyjnej. Ale tylko koń otrzymuje jabłko w nagrodę! W siodlarni czekają na Ciebie koce, uzdy, szczotki i grzebienie. Teraz możesz rozpocząć sesję wellness dla Twojego ulubionego konia! Dzięki modułowej konstrukcji siodlarnię można łatwo łączyć z innymi zestawami z linii tematycznej HORSE CLUB. Odkrywaj świat,...
Schleich
WFSLHI0UC042591
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
267,81 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Siodlarnia do rozbudowy 42591

Siodlarnia schleich HORSE CLUB jest doskonale wyposażona: Szczotki i grzebienie już czekają, aby nadać sierści Twojego konia piękny połysk. Uwielbia on specjalne traktowanie. W szafce znajduje się również wybór czapraków, które można włożyć pod siodło. Na ścianie wisi też dopasowana uzda. To całkiem przytulne miejsce do spędzania czasu, prawda? Pies i kot są podobnego zdania. Są bardzo podekscytowane i dotrzymują Ci towarzystwa podczas sesji pielęgnacyjnej. Ale tylko koń otrzymuje jabłko w nagrodę!

  • W siodlarni czekają na Ciebie koce, uzdy, szczotki i grzebienie. Teraz możesz rozpocząć sesję wellness dla Twojego ulubionego konia!
  • Dzięki modułowej konstrukcji siodlarnię można łatwo łączyć z innymi zestawami z linii tematycznej HORSE CLUB.
  • Odkrywaj świat, bawiąc się wiernie i szczegółowo odwzorowanymi figurkami firmy schleich. Wyglądają tak realistycznie, jakby miały właśnie ruszyć do biegu!
  • Produkty schleich pobudzają wyobraźnię i gwarantują edukacyjną zabawę pełną przygód.
  • Ten produkt schleich należy do linii tematycznej HORSE CLUB i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
WFSLHI0UC042591

Arkusz danych

Wiek
od 5 lat
Wymagania wiekowe
od 5 lat
Typ
Zwierzęta
Kategoria
Jeździectwo
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 42 x 25 x 18,5 cm
Akcesoria w zestawie
1 x koń rasy centriolo definitivo, 1 x kot, 1 x w pełni ruchoma figurka, 1 x opaska na ramię, 1 x szafka, 1 x uchwyt ścienny, 1 x szafka na siodło, 2 x uchwyt ścienny na uzdę, 1 x półka, 1 x komoda, 1 x grabie, 3 x uzda, 3 x siodło, 1 x siano, 1 x worek z

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4059433654003

16 innych produktów w tej samej kategorii: