Zestaw z figurką Zagroda dla koni (rozszerzenie zestawu)

Nawet konie potrzebują czasem przerwy w galopowaniu. Najlepiej spędzić ją w przytulnym boksie z serii schleich HORSE CLUB. Konie mogą posilić się przy żłobie i ugasić pragnienie przy korycie. Mają tam wszystko z wyjątkiem automatu z lodami. Ale to chyba dobrze. W przeciwnym razie spędzałyby w boksie całe dnie, zamiast iść na pastwisko. Stworzone po to, by spełniać marzenia zestaw Zagroda można połączyć z większym zestawem Stadnina Koni (42551) oraz z każdym innym elementem serii HORSE CLUB. Zagroda dla Koni należy do serii schleich HORSE CLUB i stanowi wspaniały dodatek do wyposażenia dla Twoich zwierząt, zapewniający im przytulny dom. Zestawy i figurki schleich inspirują dzieci do kreatywnej i samodzielnej zabawy. Potwierdzają to nawet eksperci! Figurki schleich są tworzone z...
Schleich
WFSLHI0UC042569
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
141,15 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 141,15 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Nawet konie potrzebują czasem przerwy w galopowaniu. Najlepiej spędzić ją w przytulnym boksie z serii schleich HORSE CLUB. Konie mogą posilić się przy żłobie i ugasić pragnienie przy korycie. Mają tam wszystko z wyjątkiem automatu z lodami. Ale to chyba dobrze. W przeciwnym razie spędzałyby w boksie całe dnie, zamiast iść na pastwisko.

  • Stworzone po to, by spełniać marzenia zestaw Zagroda można połączyć z większym zestawem Stadnina Koni (42551) oraz z każdym innym elementem serii HORSE CLUB.
  • Zagroda dla Koni należy do serii schleich HORSE CLUB i stanowi wspaniały dodatek do wyposażenia dla Twoich zwierząt, zapewniający im przytulny dom.
  • Zestawy i figurki schleich inspirują dzieci do kreatywnej i samodzielnej zabawy. Potwierdzają to nawet eksperci!
  • Figurki schleich są tworzone z dbałością o wierne oddanie szczegółów, dlatego wyglądają niezwykle realistycznie. Świetnie nadają się więc do zabaw edukacyjnych.
  • Artykuł należy do linii tematycznej HORSE CLUB i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
WFSLHI0UC042569

Arkusz danych

Wiek
od 5 lat
Wymagania wiekowe
od 5 lat
Typ
Zwierzęta
Kategoria
Natura
Wymiary
42 x 12,5 x 18 cm
42 x 12,5 x 18 cm
Akcesoria w zestawie
1 x boks
1 x drabinka na siano
1 x element padoku (krótki)
1 x ogier pełnej krwi angielskiej
1 x żłób
2 x element padoku (długi)

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4059433518176

16 innych produktów w tej samej kategorii: