Zestaw konstrukcyjny Laboratorium Mechaniki - Samochód Strażacki

Laboratorium Mechaniki - Samochód Strażacki Duży wóz strażacki z napędem silnikowym i 4 inne modele do zbudowania, aby wypróbować i nauczyć się najważniejszych pojęć z zakresu mechaniki i techniki podczas fantastycznej zabawy! Za każdym razem inne wyzwanie i świetna zabawa podczas obmyślania możliwych rozwiązań i sposobów montażu. Wspaniały warsztat konstrukcyjny pobudzający kreatywność i wyobraźnię oraz rozwijający zdolności manualne. Wszystko to, co potrzebne, aby dziecko mogło swobodnie testować swoje pomysły i weryfikować rozwiązania w konkretny sposób. Drabinę strażacką można ręcznie podnosić i opuszczać, podczas gdy silnik uruchamia obrót drabiny o 360° i napędza koła. Wyrusz na niesamowite misje ratunkowe! Ilustrowana instrukcja obsługi i aplikacja pozwalają poznać nowe modele i...
Clementoni
JICLEZ0UC050728
Pozostało tylko 30 sztuk w magazynie!
165,65 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 165,65 zł

Laboratorium Mechaniki - Samochód Strażacki

  • Duży wóz strażacki z napędem silnikowym i 4 inne modele do zbudowania, aby wypróbować i nauczyć się najważniejszych pojęć z zakresu mechaniki i techniki podczas fantastycznej zabawy!
  • Za każdym razem inne wyzwanie i świetna zabawa podczas obmyślania możliwych rozwiązań i sposobów montażu.
  • Wspaniały warsztat konstrukcyjny pobudzający kreatywność i wyobraźnię oraz rozwijający zdolności manualne.
  • Wszystko to, co potrzebne, aby dziecko mogło swobodnie testować swoje pomysły i weryfikować rozwiązania w konkretny sposób.
  • Drabinę strażacką można ręcznie podnosić i opuszczać, podczas gdy silnik uruchamia obrót drabiny o 360° i napędza koła. Wyrusz na niesamowite misje ratunkowe!
  • Ilustrowana instrukcja obsługi i aplikacja pozwalają poznać nowe modele i objaśniają poszczególne etapy montażu w prosty i zabawny sposób.
  • Duża liczba elementów, jakość Made in Italy, precyzja połączeń i możliwość dopasowywania elementów pozwalają na budowanie za każdym razem innych obiektów.
  • Zabawa na całego: złóż części i zbuduj mechanizmy, aby wprawić pojazd w ruch i przeżyć tysiąc przygód.
JICLEZ0UC050728

Arkusz danych

Wiek
od 10 lat
Rodzaj
Plastikowe
Obszar
Konstrukcyjne
Wymagania wiekowe
od 10 lat
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 7 x 45,1 x 31,1 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
8005125507283

16 innych produktów w tej samej kategorii: