Zestaw Gravitrax Power Dodatek Light

Gravitrax Power Dodatek LightPower dodatek Light to kolorowe efekty świetlne dla każdego toru GraviTraxt! Łącznie 3 kolumny świetlne w połączeniu z przezroczystymi klockami wysokości umożliwiają budowanie na różnych wysokościach i zintegrowanie ich bezpośrednio z dowolnym torem GraviTrax. Dodatkowo gracz może zmienić kolor światła za naciśnięciem jednego przycisku, do wyboru jest kolor czerwony, zielony, niebieski i biały lub tryb ciągłej zmiany koloru. Ten elektroniczny element wymaga 9 baterii AAA/LR03, nie są one dołączone do zestawu. Można używać akumulatorów. Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wszystkie produkty z różnych...
WGRVPZ0UC027467
Pozostało tylko 1 sztuk w magazynie!
121,99 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Gravitrax Power Dodatek Light

Power dodatek Light to kolorowe efekty świetlne dla każdego toru GraviTraxt! Łącznie 3 kolumny świetlne w połączeniu z przezroczystymi klockami wysokości umożliwiają budowanie na różnych wysokościach i zintegrowanie ich bezpośrednio z dowolnym torem GraviTrax. Dodatkowo gracz może zmienić kolor światła za naciśnięciem jednego przycisku, do wyboru jest kolor czerwony, zielony, niebieski i biały lub tryb ciągłej zmiany koloru.

Ten elektroniczny element wymaga 9 baterii AAA/LR03, nie są one dołączone do zestawu. Można używać akumulatorów.

Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Wszystkie produkty z różnych serii GraviTrax można razem łączyć, a dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom zabawę może trwać w nieskończoność.

WGRVPZ0UC027467

Arkusz danych

Wiek
od 8 lat
Rodzaj
Plastikowe
Materiał
Tworzywo sztuczne
Obszar
Konstrukcyjne
Wymagania wiekowe
od 8 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Baterie/akumulatory AAA
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 11,3 x 11,3 x 11 cm
Akcesoria w zestawie
3 kolumny świetlne
6 małych przezroczystych elementów dystansowych
12 dużych przezroczystych elementów dystansowych

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4005556274673

16 innych produktów w tej samej kategorii: