Zestaw figurek Remiza strażacka

Remiza strażacka Seria bWorld, to świat zabawy BRUDERa. Składa się z ruchomych figur, zwierząt, akcesoriów, a ostatnio z zestawów tematycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kierowcę, jeźdźca, sporty wodne, ambulatorium, areszt policyjny, remizę strażacką, stajnię czy oborę, produkty Bworld już teraz oferują wiele radości i stanowią idealne uzupełnienie pojazdów. Zestaw może być wykorzystany w połączeniu z innymi zabawkami Brudera do stworzenia bogatej, kształtującej wyobraźnię dziecka scenerii odzwierciedlającej zdarzenia z dorosłego świata. Posiada typowe dla zabawek Brudera walory: Najwyższą jakość wykonania Perfekcyjne odwzorowanie Funkcjonalność
BRUDER
YPBRUA0CC062702
Pozostało tylko 1 sztuk w magazynie!
230,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Remiza strażacka

Seria bWorld, to świat zabawy BRUDERa. Składa się z ruchomych figur, zwierząt, akcesoriów, a ostatnio z zestawów tematycznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kierowcę, jeźdźca, sporty wodne, ambulatorium, areszt policyjny, remizę strażacką, stajnię czy oborę, produkty Bworld już teraz oferują wiele radości i stanowią idealne uzupełnienie pojazdów.

Zestaw może być wykorzystany w połączeniu z innymi zabawkami Brudera do stworzenia bogatej, kształtującej wyobraźnię dziecka scenerii odzwierciedlającej zdarzenia z dorosłego świata.

Posiada typowe dla zabawek Brudera walory:

  • Najwyższą jakość wykonania
  • Perfekcyjne odwzorowanie
  • Funkcjonalność
YPBRUA0CC062702

Arkusz danych

Wiek
od 4 lat
Skala
1:16
Materiał
Tworzywo sztuczne
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Typ
Inne
Wariant
Zestaw

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4001702627027

16 innych produktów w tej samej kategorii: