Zestaw figurek Duża farma ze zwierzętami i akcesoriami Farm World

Duża farma ze zwierzętami i akcesoriamiW stodole farmera Paula zawsze coś się dzieje. Jak mogłoby być inaczej? Krowy, świnki, koty i gołębie potrzebują opieki! Farmer Paul wciągarką wyciąga siano ze strychu, a później rozdziela je dla zwierząt za pomocą wideł. Żeby było szybciej, wprawia w ruch karuzelę paszową. Tylko cielę wymaga ręcznego nakarmienia butelką. Gdy wszystko jest już zrobione, farmer Paul raczy się soczystym jabłkiem.Farmer Paul zawsze ma pełne ręce roboty. Świnki chrumkają głośno, domagając się jedzenia. Krowa w stodole też wygląda na głodną! Zanim jednak farmer Paul da jej trochę siana, karmi małego cielaczka mlekiem z butelki. Wszystkie zwierzęta przychodzą do stodoły po jedzenie. Szczególnie świnki, które liczą na soczyste jabłko lub chrupiącą marchewkę. Gdy już...
Schleich
WFSLHI0UC042605
Pozostało tylko 2 sztuk w magazynie!
338,25 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Duża farma ze zwierzętami i akcesoriami

W stodole farmera Paula zawsze coś się dzieje. Jak mogłoby być inaczej? Krowy, świnki, koty i gołębie potrzebują opieki! Farmer Paul wciągarką wyciąga siano ze strychu, a później rozdziela je dla zwierząt za pomocą wideł. Żeby było szybciej, wprawia w ruch karuzelę paszową. Tylko cielę wymaga ręcznego nakarmienia butelką. Gdy wszystko jest już zrobione, farmer Paul raczy się soczystym jabłkiem.

Farmer Paul zawsze ma pełne ręce roboty. Świnki chrumkają głośno, domagając się jedzenia. Krowa w stodole też wygląda na głodną! Zanim jednak farmer Paul da jej trochę siana, karmi małego cielaczka mlekiem z butelki. Wszystkie zwierzęta przychodzą do stodoły po jedzenie. Szczególnie świnki, które liczą na soczyste jabłko lub chrupiącą marchewkę. Gdy już najedzą się do syta, wracają na podwórko. Farmer Paul ogrodził swoją farmę, dzięki czemu każde ze zwierząt może zaczerpnąć świeżego powietrza. Ogrodzenie nie powstrzymuje jednak kota przed wejściem na dach - ani gołębi przed lataniem po całej okolicy. Zawsze jednak wracają, ponieważ farmer Paul doskonale o nie dba. Zbudował nawet gołębiom domek - zwany gołębnikiem - w którym mogą znaleźć schronienie przed skradającym się kotem. Sprytne! W pasującym do zestawu boksie dla kucyków (sprzedawanym oddzielnie) zmieści się jeszcze więcej zwierząt!

  • Dzięki obrotowej karuzeli paszowej farmer Paul może oszczędzić cenny czas w trakcie karmienia.
  • Farmer Paul korzysta z wciągarki, aby wciągnąć świeże siano na strych, gdzie je przechowuje.
  • Odkrywaj świat, bawiąc się wiernie i szczegółowo odwzorowanymi figurkami firmy schleich. Wyglądają tak realistycznie, jakby miały właśnie ruszyć do biegu!
  • Produkty schleich pobudzają wyobraźnię i gwarantują edukacyjną zabawę pełną przygód.
  • Ten produkt schleich należy do linii tematycznej FARM WORLD i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat.
WFSLHI0UC042605

Arkusz danych

Wiek
od 3 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 3 lat
Typ
Zwierzęta
Kategoria
Budynki i pojazdy
Życie na farmie
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 86 x 13 x 33 cm
Akcesoria w zestawie
2 x krótkie ogrodzenie
2 x podajnik słomy
2 x skrzynka z kwiatami
4 x długie ogrodzenie
6 x jabłko
8 x marchew
Bela siana
Butelka ze smoczkiem
Cielę
Domek z siana
Drabinka na siano
Farmer Paul
Gołąb
Gołębnik
Jajko
Karuzela paszowa
Koryto
Kot
Krowa
Kupka siana
Mysz
Pojemnik na paszę
Prosię
Stajnia
Szczotka dla krowy
Widły
Wąż do wody
Świnka
Żuraw z wciągarką

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4059433652290

16 innych produktów w tej samej kategorii: