Zestaw figurek Boks dla koni z klaczą i źrebakiem

Boks dla koni z klaczą i źrebakiemW boksie dla koni jest wszystko, czego mogą potrzebować klacz appaloosa i jej źrebię, w tym poidło, drabinka na siano i oczywiście pasujące czapraki z prawdziwej tkaniny. Siodło i uzda są zdejmowane i można je powiesić na stelażu. Na wybiegu konie mają dużo świeżego powietrza. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwe łączenie boksu z innymi zestawami ze świata HORSE CLUB.Nic dziwnego, że klacz rasy appaloosa i jej źrebię czują się w nim tak dobrze: Jest tu przytulnie i konie mają wszystko, czego zapragną. W drabince na siano jest pasza, a miękkie czapraki są gotowe do włożenia pod siodło. Klacz i źrebak popijają wodę z koryta, a kot dotrzymuje im towarzystwa. Leży wygodnie na beli słomy. Ale nie jest zainteresowany marchewką, którą skubie koń. Może wyjdą...
Schleich
WFSLHI0UC042611
Pozostało tylko 3 sztuk w magazynie!
156,12 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Boks dla koni z klaczą i źrebakiem

W boksie dla koni jest wszystko, czego mogą potrzebować klacz appaloosa i jej źrebię, w tym poidło, drabinka na siano i oczywiście pasujące czapraki z prawdziwej tkaniny. Siodło i uzda są zdejmowane i można je powiesić na stelażu. Na wybiegu konie mają dużo świeżego powietrza. Modułowa konstrukcja umożliwia łatwe łączenie boksu z innymi zestawami ze świata HORSE CLUB.

Nic dziwnego, że klacz rasy appaloosa i jej źrebię czują się w nim tak dobrze: Jest tu przytulnie i konie mają wszystko, czego zapragną. W drabince na siano jest pasza, a miękkie czapraki są gotowe do włożenia pod siodło. Klacz i źrebak popijają wodę z koryta, a kot dotrzymuje im towarzystwa. Leży wygodnie na beli słomy. Ale nie jest zainteresowany marchewką, którą skubie koń. Może wyjdą razem na padok, żeby się pobawić.

  • Dzięki tym miękkim czaprakom siodło na pewno nie będzie obcierać!
  • W boksie wszystko ma swoje miejsce: uzdę i siodło można zdjąć i umieścić na stelażu.
  • Odkrywaj świat, bawiąc się wiernie i szczegółowo odwzorowanymi figurkami firmy schleich. Wyglądają tak realistycznie, jakby miały właśnie ruszyć do biegu!
  • Produkty schleich pobudzają wyobraźnię i gwarantują edukacyjną zabawę pełną przygód.
  • Ten produkt schleich należy do linii tematycznej HORSE CLUB i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
WFSLHI0UC042611

Arkusz danych

Wiek
od 5 lat
Materiał
Tworzywo sztuczne
Wymagania wiekowe
od 5 lat
Typ
Zwierzęta
Kategoria
Budynki i pojazdy
Jeździectwo
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 42 x 12,5 x 18,5 cm
Akcesoria w zestawie
Boks dla koni
Klacz appaloosa
Kot
Poidło dla koni
Uchwyt na siodło
Wybieg z ogrodzeniem
Źrebię appaloosa
Żłób dla koni

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4059433654034

16 innych produktów w tej samej kategorii: