Zestaw edukacyjny Ręka Cyborga

Ręka Cyborga Zestaw edukacyjny, dzięki któremu możemy samodzielnie złożyć hydrauliczną rękę cyborga w formacie XXL! Podczas składania możemy poznać zagadnienia związane z mechaniką, elektroniką czy hydrauliką. Gdy ręka cyborga zostanie zmontowana ze znajdujących się w zestawie elementów, można nią sterować jak ludzką ręką. Obszerna instrukcja nie tylko informuje o przebiegu montażu ale także stanowi wprowadzenie w fascynujący świat cyborgów i egzoszkieletów. Ręka cyborga jest przystosowana dla prawo- i leworęcznych oraz nadaje się do ręki każdej wielkości. Dzięki niej możesz precyzyjnie sterować palcami lub chwytać duże przedmioty. Ponieważ ręka działa na zasadach hydrauliki, nie wymaga żadnego dodatkowego zasilania.
Piatnik
JJPIAP0UH020844
Pozostało tylko 8 sztuk w magazynie!
223,89 zł
Brutto

Ręka Cyborga

Zestaw edukacyjny, dzięki któremu możemy samodzielnie złożyć hydrauliczną rękę cyborga w formacie XXL! Podczas składania możemy poznać zagadnienia związane z mechaniką, elektroniką czy hydrauliką.

Gdy ręka cyborga zostanie zmontowana ze znajdujących się w zestawie elementów, można nią sterować jak ludzką ręką. Obszerna instrukcja nie tylko informuje o przebiegu montażu ale także stanowi wprowadzenie w fascynujący świat cyborgów i egzoszkieletów.

Ręka cyborga jest przystosowana dla prawo- i leworęcznych oraz nadaje się do ręki każdej wielkości. Dzięki niej możesz precyzyjnie sterować palcami lub chwytać duże przedmioty. Ponieważ ręka działa na zasadach hydrauliki, nie wymaga żadnego dodatkowego zasilania.

Piatnik
JJPIAP0UH020844

Arkusz danych

Wiek
od 10 lat
Rodzaj
Roboty
Zestawy naukowe
Obszar
Edukacyjne
Wymagania wiekowe
od 10 lat
Baterie w zestawie
Nie
Zasilanie
Nie dotyczy
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 42 x 29 x 8 cm

Szczegółowe odniesienia

EAN13
4002051617134

16 innych produktów w tej samej kategorii: